2737
2734
سلام ممنون که اومدید.من این ماه بعد از 8ماه نامنظمی سر موعد ماهای قبل پری شدم.اولین ماهی هم بود که بعد از سقطم اقدام میکردم.حالا با این که الان وسط سیکل بعدیم همش احساس میکنم باردارم.اخلاقم عوض شده بلا نسبت عین سگ پاچه میگیرم همش سر درد دارم.کمرمم خیلی درد میکنه حالت تهوع دارم ولی خیلی کم.یه هفته شب وروز میخوابیدم اونقدر خوابیده بودم پشتم درد میکرد.حالا به شوشو میگم میگه توهم زده شدی نمره بی بی تست بگیره .چون همه جا تعطیله باید بره شبانه روزی اونم که اخر تنبلی وخواب.حالا نظر شماچیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
هیچ برگی از درخت نمی ریزد مگربه اذن خداوند.
الهی شکرت...خدایا دامن همه منتظرها رو سبز کن.آمین
ببخشد طولانی شد.اینم بگم مامانم سر منو خواهر کوچیکم با وجود بارداری پری میشده حالا نمیدون ربط داره یانه؟
میرم چایی شوشو روبدم الان میام لطفا اگه نظری داشتید دریغ نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی هیچ کس هیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییچ کس اینجا نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2728
سلام خانومی.مامان خودم اینجوری بود پری میشد وباداربود.مامانم 39 ساله پیرم نیست که بگم مال قدیمه
من خیلی دیدم که میگم.خواهر شوهرمم سه ماه سر دخترش پریود میشود.خانوم همکار شوهرمم همین طور.الان بارداره درحالی که پری میشده.خالهم تااخر ی بارداریش پریود میشود توپ.الان دخترش شکر خدا سالمه سالمه
2738
نه امکانش هست دوستان
من ایران نیستم اینجا ی برنامه پخش می کنه ، از خانمهایی که نه ماه کامل حامله هستند و بصورت نامنظم هم پریو می شدند و اخر سر زمانی می فهمند که حامله هستند که بچه میخواد بدنیا دردشون زیاد میشه میرند بیمارستان زایمان می کنند
تمام لحظه های امروز رو زندگی کن.... خوشحال و شاد و خندان :)))
سلام چه باحال تا این حد اونجا بیخیالن؟؟؟؟؟؟؟میشه بپرسم کجا هستی؟
من اولین بار باورم نمیشدش وقتی این برنامه رو دیدم، ولی این ازش عکس و فیلم نشون میده و دوران بارداری رو هم صحنه سازی می کتتد که طرف همش در حال ورجه وورجه هستش و هیچ اتفاقی هم براش نیفتاده بچه شون هم سالم و سرحال بدنیا اومده
تمام لحظه های امروز رو زندگی کن.... خوشحال و شاد و خندان :)))
2706