2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره گلم یه دوست روانشناس که ازم یه ادم دیگه ساحت تو ۲۷ سالگی

ممنون گلم که جواب دادی.آرزوی موفقیت برات دارم❤

متخصص تغذیه هستم😊                                         پیج من در اینستاگرام: green1diet@

عزیزم بستگی به خودت داره من بابام در ماه ۱۵ میلیون حقوقشه من که ازدواج کردم ۱۸۰۰ میگرفت سال ۹۵ کلی هم قسط میدادیم ولی گذروندیم الان ۲۵۰۰ میگیره خوبه اگه قسط نداشته باشیم تازه من شوهرم خونه و ماشینم نداشت دلی بعد ازدواج خدا رو شکر خونه خریدیم ولی ماشین نداریم هنوز این در حالی بود که ماشین بابام خارجیه همه چی بستگی به روحیه خودت داره من روحیه قانعی دارم 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
2728

عزیزم سبک زندگیا فرق داره

شوهر منم درامدش ماهی تقریبا سه تومنه

و ششصد تومن احاره خونه و هشتصد تومن قسط داریم

ماشینمونم گاهی خرج داره

اما از زندگیم راضیم خدا رو شکر

تو خورد و خوراکم همه چی خوبه و لباس هم همیشه خوب میپوشم نه الزاما گرون، و همه ب خوش لباسی منو میشناسن

بستگی ب مدیریتت داره وگرنه ادم هست ماهی بیست تومنم براش کمه

حال من خوب است اما با تو بهتر میشوم ...
بله من زندگي بي دقدقه ميخوام  حقيقتا چون تو شرايط راحتي هستم تو خونه بابام و نميخام اين راحتي ...

عزیزم بستگی به خودت داره حقوق شوهر منم ۳ تومنه   ۲ تومنش به قسط  وام میره  با یه تومن زندگی میکنیم  

خداروشکر ارزو به دل هیچی هم نموندیم با برنامه خرج میکنیم  رستوران میریم  خوردوخوراکمون خوبه     وضع لباسمونم خوبه باردار هم هستم   تو شهر بزرگی هم هستیم 

مهم اینه ک دلت خوش باشه و قانع باشی اگه قانع نباشی و خودتو با زندگی اینو اون یا حرف اینو اون مقایسه کنی   ۱ میلیارد هم درآمدت باشه  باز ناشکری و چشمت به زندگی دیگرانه 

ولی جدا از اینا پول رو کنار بزن به بقیه  ویژگی های خاستگارت نگاه کن

من میشناسم طرف دوتا غرفه تو میدان بار تهران داره با میلیاردی حرف  میزنه   اما زنش از دست مادرشوهر و پدرشوهر  و مامانی بودن شوهرش میناله

نشد یه آرزویی بکنم  و ریده نشه بهم؛
عزیزم بستگی به خودت داره من بابام در ماه ۱۵ میلیون حقوقشه من که ازدواج کردم ۱۸۰۰ میگرفت سال ۹۵ کلی ه ...

افرین شما چشم و دل سیری عزیزم

و روحیه قانع و سازگاری داری

در کل به شما میگن زن زندگی💗

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
زندگي خوب يعني تفريح خوب و خريد خوب؟ ببخشيدا چون منم تهرانم برا اين پرسيدم

ببین دوستم

من لباس مارک خفن نمیگیرم

از پاتن جامه خرید میکنم ک معمولیه

در ماه سه وعده رستوران 

سفرهم الان باردارم و ممنوع سفر

اما قبل بارداری ماهی ی بار شمال کاشانی جایی میرفتیم

و در سال هم دو سه تا سفر طولانی داشتم

اما سفر خارجی نرفتیم

از خورد و خوراک هم چون شوهرم ب شدت تو این مورد ولخرجه بهترین و بیشترین هزینه براش میشه

ماهی شاید پونصد تومنم بمونه برامون 

شایدم هزینه وسیله با چیزی بشه

شما تو ماه چقدر خرج خورد و خوراك و قبض اب و برق و ايناتون ميشه؟

میگذره بعدم‌حساب دو دوتا چهارتا نکن همه‌چیز دست ما نیست برکت خیلییی مهمتر از اون رقمه. الان با سه تومن‌اگه اجاره خونه ندین یک‌زندگی معمولی دونفره میتونین داشته باشین 

زندگي خوب يعني تفريح خوب و خريد خوب؟ ببخشيدا چون منم تهرانم برا اين پرسيدم

یادم رفت بگم سالی یکی دوتا کنسرت و تفریحات ساده مث توچال و اینام میریم

در همین حد بودجمون جواب میده😂😂

2706