1662
1605
عنوان

ورود متاهل ها ممنوع🚷 فقط دخترای مجرد بیان😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 5879 بازدید | 317 پست

از این تاپیک بوی فخر فروشی میاد 😖😖😖😖

یه بنده خدایی بود که زیادی تعصبی بود 😑

اینکه از یه طرف خودتو خوب نشون بدی حدیث و آیه ورد زبونت باشه ازون ور هم آیه و حدیث خدا پیغمبر رو دور بزنی ، پست بودنت رو نشون میده لااقل خودت باش و دورو نباش 😐 ، شیطان یه عمر عبادت خدا رو کرد و آخرش پاش لغزید ، آقای معروفی قاری بین المللی قرآن و در نظر عموم آدم پاک و معروفی بود تا گندش دراومد چه کثافت کاریایی کرده 😑 آدم جایزالخطاست به نیمچه عبادت و اخلاق خوبمون مغرور نشیم هر لحظه ممکنه پامون بلغزه 😞
از این تاپیک بوی فخر فروشی میاد 😖😖😖😖 یه بنده خدایی بود که زیادی تعصبی بود 😑

کی؟ همون که اون پسره زده بود؟تو داغ ترین ها رفت؟ سرسوئیچی رو یادت میاد منم 😐

همونو میگی؟ 

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677
کی؟ همون که اون پسره زده بود؟تو داغ ترین ها رفت؟ سرسوئیچی رو یادت میاد منم 😐 همونو میگی؟ 

نه بابا خواستگارمو گفتم 😂😂😂 کلا ۲ تا خواستگار داشتم یکیش خیلی تعصبی بو رد کردم اون یکی هم که هیچی نگم بهتره  😂 

آره یادمه جدی خودتی ؟  😀 ای جان خوشحالم می بینمت عزیزم 😍😍😍

اینکه از یه طرف خودتو خوب نشون بدی حدیث و آیه ورد زبونت باشه ازون ور هم آیه و حدیث خدا پیغمبر رو دور بزنی ، پست بودنت رو نشون میده لااقل خودت باش و دورو نباش 😐 ، شیطان یه عمر عبادت خدا رو کرد و آخرش پاش لغزید ، آقای معروفی قاری بین المللی قرآن و در نظر عموم آدم پاک و معروفی بود تا گندش دراومد چه کثافت کاریایی کرده 😑 آدم جایزالخطاست به نیمچه عبادت و اخلاق خوبمون مغرور نشیم هر لحظه ممکنه پامون بلغزه 😞
8
تاپیک پربازدید شد. بعدش ترکید. شهرامون دور بود نشد  ایشونم الان ازدواج کردن  پاقدمم برا ...

شما احیانا پسر خجالتی نیستی ؟ 

نه بابا خواستگارمو گفتم 😂😂😂 کلا ۲ تا خواستگار داشتم یکیش خیلی تعصبی بو رد کردم اون یکی هم که هیچی ...

😂😂😂فکر کردم یکی رو این تاپیکا تعصب داره 😂نه خودم نیستم 

بذار لااقل اون یکی کاربریم تو ذهنت باهوش بمونه 😂

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂😂فکر کردم یکی رو این تاپیکا تعصب داره 😂نه خودم نیستم  بذار لااقل اون یکی کاربریم تو ذهنت ...

عزیز دلم 😂 من بد گفتم تو که باهوشی دخی 😄😘

1645