2737
2739
عنوان

بچه ها آبله مرغون گرفتم

736 بازدید | 32 پست

سلام بچه ها چند روز بود سر درد چ چشم درد خیلی شدیدی داشتم امروز دیدم دونه های مثه تاول رو بدن و صورت رو سرم داره درمیاد 

خیلی درد دارم جوری که نمیتونم سرمو یا چشامو تکون بدم 

26 سالمه بچگیم نگرفته بودم علایمش همیناست چون سردردم وحشتناکه 

هییییچ کاری نکن فقط هروقت احساسه خوارش کردی برو حموم 

رو جوشات صابون بمال

و شربت خاب اور بخور ک بخابی خارش نکشی

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اخی من راهنمایی ابله گرفتم 😁 نمیدونم چرا زیر چونه قسمت زاویه دار شدن فک یه قسمت گرد و قلمبه زد بیرون واضح بود الانم دست میزنم هستش دکترم گفت چیزی نیست😕

برو دکتر مواطب باش به بچه نزدیک نشی

دکترو برو امپول و ی محلول میده واسه دونه ها. سعی کن از بقیه فاصله بگیری چون فوری واگیرداره

من و3تا از خااربرادرام باهم گرفتیم چندسال پیش

وحشتناک بود    . . . . م ی چیز خییییلی مهم اصلا دونه هارو حتاا وقتی دیدی خشک شدن با ناخونات نکنشون. . . چون تا زنده باشی جای خالی میمونه رو صورتت. . . صبر کن ازبین میره خود ب خود

باران که شدی؛مپرس این خانه کیست...🌱

دختر من هفته پیش گرفته بود فقط جوشات وقتی خواست خوب شه کرم الفا بگیر بزن روش من براش زدم جاش نموند البته اونایی که نزده بودم مونده😥😥

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
وای چشم هنوز خارشام شروع نشده 

هروقت دونه ها کامل بزنه بیرون خوارشا شروع میشه

خنکی بخور ک زود بزنه بیرون

خاکشیر

بستنی

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2706