2410
2553
عنوان

هزینه تعمیر مبل

2566 بازدید | 14 پست

بچه ها من یه ساله دارم از مبلام استفاده میکنم ولی قسمتی که روش میشینی کلا چوبه اونم چوب بی کیفیت که شکسته اصلا راحت نیست قسمت پشتشم که بالشای بزرگ داره نمیشه تکیه داد اگه بخوام بگم چوبو در بیارن پنبه بزنن قسمت نشستنش و بالشاشو کوچیک کنن بدوزن بهش نمیدونین چقدر میشه هزینش؟

اینم عکسش

😆😆😆

لایکم کن اگه گفتن🌺

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درستش که میشه کرد ولی خیلی هزینه بره چون همه چی گرونه...بازم از اهل فنش بپرس

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
2720

مامان من مبلاشو ی هفته پیش درست کرد ۳تومن پول پارچه داد ۳تومنم برا تعمیر مبلاش قبل تعمیرم خیلی خوب بود اما دوست داشت رنگشو عوض کنه 

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 
2714

قسمت نشسمن همیشه فوم هست حالا یا سرد یا گرم...رو چوب که نمیشینید اگه خوابیده فومش فوم گرم بوده فوم سرد 13 سانمی بزار نمیخوابه

هزینه هم بدون تعویض پارچه فکر کنم باز 2 تومن میشه الان دیگه کمتر از این نیست

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.

در تعمیر مبلمان اکسپرس، حرفه‌ای‌ترین تیم تعمیراتی هستیم که انواع مبلمان، از راحتی گرفته تا مدرن و استیل، با احساس ویژه‌ای و متخصصانه تعمیر میکنیم. با هزینه و قیمت مناسب، ما تعمیراتی انجام می‌دهیم که هم قلبتونون رو خوش کنه و هم جیبتونون رو! توی تهران چند تا شعبه داریم که به عنوان خونه‌های دوم ما شناخته می‌شن. از تعمیر اسفنج یا فوم نشیمن مبل تا تعویض جزئیات کوچیک، به هر چیزی که مبلتون نیاز داره می‌پردازیم. ما باور داریم که مبل مثل دلتونه، با توجه و دلبستگی تعمیر بشه، و ما دقیقاً همین کارو انجام می‌دیم. 

شماره تماس تعمیر مبل اکسپرس:09195767127

عکس نمونه کار های شعبات تعمیرات مبل اکسپرس

در تعمیر مبلمان اکسپرس، حرفه‌ای‌ترین تیم تعمیراتی هستیم که انواع مبلمان، از راحتی گرفته تا مدرن و اس ...

سلام پارمیدا جون واقعا از این معرفی مجموعه اکسپرس ازت ممنونم

یک دست مبل استیل داشتم 9 نفره

دنبال یک مجموعه تعمیر مبل در تهران میگشتم که با نظر شما با مجموعه تعمیرات مبل اکسپرس آشنا شدم

مبل های من رو با مناسب ترین قیمت 10/000/000 تومان برای من کار رو کوبی و تعویض اسفنج رو انجام دادن

اسفنج هایی که استفاده کردن 5 سال ضمانت داره

میخواستم رنگ چوب هارو هم تغییر بدم که هزینش حدودا 14 میلیون تومان میشد ولی با راهنمایی خود مجموعه با هزینه 2/500/000 رنگ مبل هام مثل روز اولشون شد برام پولیش زدن و تمام لب پر شده گی های چوب هارو ترمیم کردم

واقعا از کارشون راضی بودم

شمارشونو براتون میزارم :09195767127

2706