2410
2553

من یه مدت مشکل دارم که فعلا نمیتونم رابطه داشته باشم .. 

از شوهرم چند روز پیش پرسیدم اگه دیگه کلا نتونم باهات رابطه داشته باشم بهم خیانت میکنی .؟؟ 

گفت آره .. گفتم تو که گفتی خیلی دوسم داری .. 

گفت ربطی نداره به دوست داشتن . دوس دختر نمیگیرم که ..

بعد پیش خودم فکر کردم گفتم بابا طرف روزی ۱۰ بار با زنش رابطه داره خیانتم میکنه منم چه سوالایی میکنم .. 😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

اگه شوهرم شما نمیتونه باهاشون رابطه داشته باشه شما انقدر راحت بهش میگین میرم با یکی دیگه رفعش میکنم؟ 

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق

متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

آخه این چه سوالیه😐😂

خودتون حرف میذارین تو دهن شوهراتون

وزن شروع: ۷۹😣 -  وزن فعلی: ۶۰🤗 -  وزن هدف: ۵۷😍 ⁦قد: ۱۶۱ ❤️⁩ من به دنبه هایم وعده آب شدن داده ام...😁⁦❤️⁩  یه بار برای همیشه تصمیمت رو بگیر و تا تهش برو... نمیشه هرچی که دلت خواست بخوری و انتظار داشته باشی صبح عدد دلخواهت رو روی ترازو ببینی... نمیشه تو یخچالت همیشه شیرینی خامه ای باشه و وقتی میری جلو آینه از هیکلت لذت ببری... نمیشه اندازه دو نفر بخوری و به سایز یه نفر لباس بخری... همین الان شروع کن... با یک اراده قوی... اینطوری میشه که بعد یه مدت صبح به عشق وزن کردن خودت و دیدن هیکلت جلو آینه از خواب بیدار میشی...😍😍😍
2706