1676
1605

من یه مدت مشکل دارم که فعلا نمیتونم رابطه داشته باشم .. 

از شوهرم چند روز پیش پرسیدم اگه دیگه کلا نتونم باهات رابطه داشته باشم بهم خیانت میکنی .؟؟ 

گفت آره .. گفتم تو که گفتی خیلی دوسم داری .. 

گفت ربطی نداره به دوست داشتن . دوس دختر نمیگیرم که ..

بعد پیش خودم فکر کردم گفتم بابا طرف روزی ۱۰ بار با زنش رابطه داره خیانتم میکنه منم چه سوالایی میکنم .. 😂😂

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

واااااااا چ خوشحالی

قد۱۶۴وزن۷۰کیلو ..‌‌. هدف۶۲کیلو😍 (((اضافه وزن۸کیلو))) من مامان دوتا فرشته هستم ک دوس دارم با وجود دوتا زایمان خوش اندام ب نظر بیام😊    خدایامرسی، امشب ،،، تاریخ ۹۹/۱/۱۴... بعد از ۲ماه و ۱۶روز ب وزن ایده آلم رسیدم.🤩
1677
1665

اگه شوهرم شما نمیتونه باهاشون رابطه داشته باشه شما انقدر راحت بهش میگین میرم با یکی دیگه رفعش میکنم؟ 

افکار پوسیده هیچوقت خود بخود نابود نمی‌شود. چه بسیار کسانی که پایبند به هیچگونه فکر و عقیده‌ای نمی‌باشند ولی در موضوع خرافات خونسردی خود را از دست می‌دهند و این از آنجا ناشی می‌شود که عوام این افکار را به گوش بچه خوانده‌است و بعد از آنکه بزرگ می‌شود هر گونه فکر و عقیده‌ای را می‌تواند بسنجد، قبول یا رد بکند مگر خرافات را. چون از بچگی به او تلقین شده و هیچ موقع نتوانسته آن را امتحان بکند. از این جهت تأثیر خودش را همیشه نگه می‌دارد و پیوسته قوی تر می‌شود

آخه این چه سوالیه😐😂

خودتون حرف میذارین تو دهن شوهراتون

اگه بگی فلان بازیگر رفت خارج کشف حجاب کرد، میگن به خودش مربوطه بقیه رو قضاوت نکنیم، ولی اگه بگی فلان بازیگر چادری شد، میگن جیره خور نظامه!!!         اگه بگی فلانی بچه شو سقط کرد، میگن بنده خدا حتما سختش بوده مشکل داشته ما که جای کسی نیستیم نمیدونیم، ولی اگه بگی فلانی تو چهل سالگی حامله شده، میگن خجالت هم خوب چیزیه سر پیری و معرکه گیری!!!!               اگه بگی فلانی شرایط ازدواج نداره و زن صیغه کرده، فحشی تو عالم نمیمونه که بهش ندن (طرفدار صیغه نیستم)، ولی اگه بگی فلان کس فیلم پو.رن میبینه و خودارضایی میکنه، میگن بذارین راحت باشه نیاز طبیعی بدنشه!!!      خلاصه جونم براتون بگه که واسه بعضیا حلال و حرام اونی نیست که خدا گفته، اون چیزیه که عشقشون میکشه! (و من اظلم ممن افتری علی الله کذبا...)                              وضعیت این روزهای من: دستتو نکن تو چشم داداشتتتت  رو داداشت نخواااااب آدامستو نذار تو دهن داداشتتت  

بیخود خودت رو قانع نکن 

اتفاقا شوهرت خیلی حرف زشتی زده کلی راه هست واسه ارضا شدن نمیمیره که آدم شریک زندگیش رو واسه همچین جیزی ول نمیکنه

با دیدن برنامه های صدا و سیما فهمیدم کرونا یکی از ویتامین های لازم بدن  
منظورش این بوده کسیو صیغه میکنه؟🤔

منظرش احتمالا این بوده با این خانومایی که کارشون اینه ....

‏یه کشور میشناسم عمدا ایران رو تحریم کرده تا وضعیت مردم بحرانی بشهباعث مرگ بیماران ما شدهباعث ضربه به معیشت و اقتصاد مردم ما شده ولی ماله کش ها وکاسبها گیر دادن به دروغگویی چیناصلا چین دروغگو و مرگ بر شرقولی یه جوری از سوراخ نزنید بیرون که دم غربزدگیتون بیرون باشه                                                        خدای مهربونم  منتظر یسری هستم که پس از عسر بهمون وعده دادی 💖💖💖    
1651