2737
2734
عنوان

داستان عاشقی و ازدواج من

20771 بازدید | 60 پست

یه پسر خاله دارم اسمش بهنام جذاب نیس خوشگل نیس قد بلند نیست فقط دلقکه ( خوش خنده و هم شوخی میکنه و همیشه در حال خنده )  هر بار که می بینمش کلی میخندم و شاد میشم من هیچ دوست پسری ندارم داداش بزرگ تر از خودمم ندارم  دارم با گوشیم ور میرم که یهو یه اس خنده دار از یه شماره ناشناس میاد شماره رو سیو میکنم و میزنم تو برنامه لاین کسی نیس جز بهنام یه لبخند میاد رو لبم یه مسیج خنده دار بهش میفرستم و گوشیو میزارم کنار تقریبا دو روز یه بار یه مسیج خنده دار از طرف بهنام بهم میاد منم هر بار که میخونمش بیشتر دوست دارم این اتفاق تکرار شه تا اینکه عکس پروفایلشو لب دریا میبینم و براش مینویسم خوش بگذره پسر خاله .... اونم میگه زیر سایت دختر خاله ساعت دوازده شبه من خوابم نمیبره یه ساعت از اون پیام گذشته که بازم یه پیام دیگه ازش دریافت میکنم 

بهنام : دختر خاله چرا انلاینی بخواب دیگه تو مدرسه نداری 

اولین بار حرف میزنه خودمونی همیشه مسیج خنده دار میداد فقط 🤔

دختری مغروریم که به هیچ کدوم از پسرای فامیل رو نمیدم 

من :پسر خاله  شما به مشغلت برس من خوابم نمیادددد 

بهنام : اون پسر خوشبخت کیه که خواب و خوراک رو ازت گرفته 

اه اه اه این چه رویی داره اخه به تو چه دیروز جواب سلامشم نمیدادما 

من: همه که مثل شما دنبال اینجور مشغله ها نمیرن من دارم فقط تو نت میچرخم دنبال هیچ چیزی نیسم 

بهنام : اوکی باشه بابا من دختر باز تو حاج خانم 

من : 😑😑😑شب خوش .....

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

ادامه شم میزارم الان طولانیه هر کس خواست ذخیره کنه بخونه 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قفل کن پس غرغرو ها تا نریختن رو سرت 

بچه ها لطفا با قلب پاکتون برام دعا کنین اجرتون با امام رضا 

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕

لایکم کنین لطفا

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
2738

پر بازدید  28 بهمن 

مبارکه 

البته اگه با عکس بگی، تا 2 روز پر بازدید هست

قطره چکونی بگو، هیجان ش ببر بالا، 

خانم های :>>عقده ای، عصبی،پر حرف، غیبتی، از خود راضی، غرغرو، قضاوت کننده ها، بی اعتقاد ها ، ترس از مریضی(الخصوص کرونا) و توکل و امید نداشتن به خدا، جا نماز آبکش ها، بادمجون دور قاب چین ها،احساساتی بیش از حد، عاشق های جوگیر، و اونایی که فقط حرف خودشون درسته، و اونایی که ارزشی  برای خانواده و آقایون قائل نیستند، و شوهر شون فقط برای پول  و خوش گذرونی دوست دارن، اونایی که تحمل سختی ندارن و دوست دارن همیشه راحت و خوشحال باشند و ناسزا به زمین- آسمون -خدا و... میگن، اونایی که خیلی خودشیرین هستند برای نی نی یار ها،کسانی که همه رو به یک چشم می بینند، اونایی که میگن چرا ما فقیر هستیم و بقیه پولدار_چرا پولدار نیستیم، کسانی که شکر گزاری نمی کنندریپلای و لایک نکنند، مدیون میشی، اگر هم بخوای جواب امضاء منو بدی، من راضی نیستم و بازم مدیونی(مگر این که  برای جواب دادن اجازه بگیری) ، استثنا کسانی که میشناسم و بقیه که جز این دسته نیستند
2706