2410
2553
عنوان

ازدواج با زن کر و لال...

| مشاهده متن کامل بحث + 4498 بازدید | 96 پست
گنگ هم میشه گفت

گنگ امثال شما هست

چرا چیزی که نمیدونی واظهار نظر میکنی 

من برادرم ناشنواس همسرشم سالم در حال حاضر خرج سه نفر ومیده وهمه چی هم از خودش داره شرف داره ب مردای بیکار ومعتادد

پس درست ادا کن فک کردی ناشنوان بدبخت وگوشه گیرن 

نه یه ادم عادی فقط حرف نمیزنه .زنش سالم بچه هاشم سالم

خدایا شکرت برای داشتن دخترم وپسرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای حالا بحث راه بندازید کرو لال ناشنوا

والا اصل مطلبو ول کردن چسبیدن به واژه یابی :)))))) و درس اخلاق :)))

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  
2720
ناشنوا ها غالبا قدرت تکلم ندارن  اینکه کسی  هم ناشنوا باشه هم توانایی ذاتی حرف زدن نداشته ...

مرسی عزیزم نمیدونستم...

چون مثلا دیدم کسایی که میشنون اما لال هستن...فکر کردم بهم ربط نداره

ناشنوا کسی که نمیتونه حرف بزنه رو هم شامل میشه  چون اون شخص چیزی نشنیده ک بتونه صحبت کنه  ...

مرسی عزیزم نمیدونستم...

چون دیده بودم کسایی که میشنون اما لالن فکر کردم بهَم ربطی نداره

بسه دیگه اه 

حالا همه گیر دادین به ناشنوا یا کرولال! 

اسی خواست عشقو نشون بده بینشون زدین ترکوندینش! 

یجوری همه روشنفکر شدید آدم شاخ در میاره 

حالا اگه برادر خودتون بخواد زن سالم بگیره هزار جور ایراد روش میذارید 

انگار خیلی عادیه یه آدم ناشنوا با آدم سالم ازواج کنه! 

خیر اصلا عادی نیست خیلی خاص و عاشقانه هست 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
2714
اطلاعاتتون غلطه عزیز کسی که نمیشنوه قطعا قدرت تکلم نداره میگن ناشنوا .کرولال واژه ادمای بی سواد ونفه ...

بعد توو فرهنگ لغات شما ادم باسواد و با فرهنگ :))))) به کسی که میشنوه اما نمیتونه حرف بزنه چی میگن؟

اسمش لاله دیگه...

ادا بسته تزوخدا اتفاقا امثال شما چون بی ادبین از این واژه لا و کر بعنوان فحش و توهین استفاده میکنید اینو بد میدونید وگرنه ما که مثل شما بی ادب نیستیم اینو ی واژه مثل بقیه واژه ها میدونیم :))))

دخترم

قابل توجهت ک هیچ ربطی به ازدواج فامیلی نداره من دیدم ک میگم ایشالا ک بچه های شما سالم باشم درضمن ازم ...

نه بابا میشه فهمید

کر و لال یکم بی ادبانه اس

چرا بی ادبانه باشه؟ 

خب اسم اون مشکل کر بودن و لال بودنه 

مشکل از طرز تفکر ماست که اسم مشکل بقیه رو تبدیل به فحش کردیم 

چرا الکی حرفو بپیچونیم 

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

عشقشون پایدار

کر و لال هم واژه ی درستی نیس دوست عزیز

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
بسه دیگه اه  حالا همه گیر دادین به ناشنوا یا کرولال!  اسی خواست عشقو نشون بده بینشون زدی ...

جانا سخن از زبان ما میگویی...

بخدا اصل مطلب اصلا فراموش شد...

2706