2737
2734
عنوان

تکس دادم بهش آقای محترم از الان ب بعد تویی بابای دخترم😁😎

| مشاهده متن کامل بحث + 2040 بازدید | 86 پست
حالا بزار اول باباش بیاد 🙂😆😆😆

بابای گور ب گورش معلوم نیس کجاس ک😞

پنج دقیقه بعد از تولدتان،اسم و ملیت و دین شمارا تعیین می کنند و شما بقیه زندگیتان را صرف دفاع از چیزهایی میکنید ک خودتان انتخابش نکرده اید!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجب ... محتوای شعر منو نابود کرد.😅😂😂

توام عاشقش شدی ن؟😂😂شاعر ادامش میگه از اون ب بعد شدیم همه چیز هم حسمون بهم کم نمیشه ن شدم دیونت دیونه😕😊😍

پنج دقیقه بعد از تولدتان،اسم و ملیت و دین شمارا تعیین می کنند و شما بقیه زندگیتان را صرف دفاع از چیزهایی میکنید ک خودتان انتخابش نکرده اید!
2728
از وقتی شما اومدی اینجوری شده فک کنم بری درس میشه😅😁🙈 

تاریخ عضویتش برای سال 90

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
من از ۸سال پیش اینجام😁😏 

وای چقد زیاااااد😑 کی بازنشست میشی؟😂😂 راستشو بگو چن بار تعلیق شدی؟😁

اسی چرا با خودت فکر کردی اهنگی که توگوش کردی رو همه شنیدن تا حالا؟ 😓

اتفاقا چون میدونستم کمتر کسی شنیده گذاشتم توضیحشم دقت کنی اول نذاشتم 😂

2738
توام عاشقش شدی ن؟😂😂شاعر ادامش میگه از اون ب بعد شدیم همه چیز هم حسمون بهم کم نمیشه ن شدم دیونت دیو ...

یعنی خدایی باید برم دانلود کنم این در و گوهر ها رو با گوشهای خودم بشنوم.حیفه بی نصیب بمونم.😁⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩

احترام به دیگران در حقیقت احترام به خود است.
 یعنی خدایی باید برم دانلود کنم این در و گوهر ها رو با گوشهای خودم بشنوم.حیفه بی نصیب بمونم.😁⁦ ...

اره اره برو😂😂

یه بار والا . دیگه کم کم باید بازنشست شد ولی قبلش باید برم کمپ ترک کنم اعتیاد بددردیه 😥

اخی شما ک سرت شلوغه بچه داری

والا همه رو تا دو صفحه گ...ز پیچ کردی 😂😂

😂😂😂😂😂 حوصلم سر رفته بود خب فقط اونایی ک گفتن حامله ای؟ جنسیتش معلوم شده؟😂😂 الهی قربونش برم نیومده هنوز کلی خندوند منو 

2706