2737
2734

خدایی ببینید روزی چندتا تاپیک میزنم از دست خانوادم 🤦🏻‍♀️میرم یه ظرف میشورم کارا خونمو میکنم هی فکر میکنم به گذشته میگم بیام تاپیک بزنم ببینم کسی عین من بدبختی کشیده

یعنی الان که حتی ازدواج کردم میگن تو15جفت کفش داشتی مانتو داشتی در صورتی که تابستون باید مانتو کلفت میپوشیدم تا کلاس اول راهنمایی که رفتم همش یا پالتو کهنه اینو اونو پوشیدم یا پولیور تازه اول یا دوم راهنمایی بودم برام گوشی گرفتن و پالتو سالی یه مانتو میخریدن برام بعدشم یا دایی یا عمو یا خاله پول میدادن برام بخرن🤯مامانبزرگم وضعش توپه چندجا زمین داره دوتا ویلا داره میرفت دم در مغازه مردم گدایی هرکی یا پول میداد ساندویچ فروش ساندویچ میداد تهیه غذا غذا میداد لباس فروش لباس لباسایی که موندن تو ویترین رنگاش تو آفتاب پریده و یا زده داشتن اونارو میدادن من میپوشیدم بعد میگفتن تو داری بخدا همش دست دومای مردم بود😔همش پیش خانواده شوهرم میگن من خجالت میکشم اخه هیچی نمیخریدن چرا الکی😔

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁

مگه غیر اینه خوراک و پوشاک و رفاه بچه به عهده پدر مادره😔من الان به خاطر دلم بخاطر وظیفم برا بچم لباس بخرم بعد بهش سرکوفت بزنم بعد بچم نمیگه مامان خودت خریدی میخواستی بذاری لخت برم بیرون😔براش یه بیمه عمر باز کردم البته تو مسابقه برنده شد باید از ماه بعد ماهی50براش بریزم میگم دختر بچس بعد چندسال حدااقل یه پولی میاد دستم براش جهاز بخرم میگه ولش کن بابا من جهاز نیاوردم چیشد توام نده جاهاز میخواد چکار ولی حتی اگه قرار باشه تنمو به حراج بذارم نمیذارم عین من بچم کتک و سرکوفت بخوره برا جهیزیه و سیسمونی نداشتن همشو با بهترین مارکا به سلیقه خودش براش میخرم انشالله اگه عمری باقی موند😔💔

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ول کن بابا

الان سر خونه زندگی خودت داری ظرف میشوری بعد کفش و لباس بچگیت تو ذهنت میچرخه؟

بذار بگن بهتر تو . اصلا بگن ۱۸ سالگی پورشه داشتی . پیش همسرت ضررزی نداره

ول کن بابا الان سر خونه زندگی خودت داری ظرف میشوری بعد کفش و لباس بچگیت تو ذهنت میچرخه؟ بذار بگن ب ...

جلو اونا باهام دعوا میکنن میگن تو مجرد بودی 15جفت کفش داشتی الان چی شوهرت برات چی میخره تو جمعی که دوتا داماداش و خواهراش و مامانش و خودش هستن و من و مامان و بابام اونا طرف پسرشونو میگیرن اینا عین خر منو میفروشن😔

باز خوبه جلو اونا خوب نقش بازی میکنن

نه که پز بدن میگن خاک بر سرت الان چی داری شوهرم اب میشه از خجالت

2738