2726
عنوان

درس یا بچه ؟؟

66 بازدید | 9 پست

من اردیبهشت میرم تو 28 سال . 

بنظرتون کنکور بدم دوباره و بچه نیارم فعلا تا قبولی دانشگام. یا بچه بیارم ؟؟ هردو باهم سخته که. بچه هم خیلی دوس دارم .به هرحال یدونه رو که باید اورد

من زمان ارشدم دوقلوهام سه ماهه بودن😕

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درستو بخون اول

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
اگه همین الانشم روزی ۱۰ ساعت میخونی صبر کن اگه نه تازه میخوای برنامه ریزی کنی بخونی خواهر تو درسخون ...

روزی ده ساعت نمیخونم 😀😀😀 ولی روزی 5 ساعت میخونم به زور. چون تمرکزم کمه خب

سلام عزیزم

این یه تصمیم شخصیه من الان ۲۲ سالمه و نه ماهه باردارم،بچه اولم اما خودم میگفتم دیره و دوسداشتم الان فرزند دوم رو باردار میبودم،از اونجا که خیلی اهل درس و تحصیلات نیستم و کلا هدفم زندگی و مادر بودن و بچه داری بوده،نظر شخصیم برای شما اینه که دیر هم شده و اقدام کنید ایشالا برای بارداری

ولی هر تصمیمی که میگیرید ایشالا بهتربن باشه و راضی باشید عزیزم 😘😘😍😍

خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن