2733
2734
عنوان

خانمایی که سقط داشتین علایم و خونریزیتون چطورشروع شد؟لطفاکمکم کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1418 بازدید | 44 پست
عزیزم توچن هفته بودین سقط شد؟ چن ماه بعداقدام کردی؟

از هفته ۷ لکه بینی داشتم هفته ۹ سقط شد . اما طبق سونو ۲هفته عقب بودم . ۷ماه بعد اقدام کردم .که هپون ماه اول حامله شدم عزیزم. درکت میکنم خیلی سخته وقتی از بیمارستان اومدم روز شماری میکردم که زود بگذره تا ددباره حامله بشم داغون بودم. اما کم کم کنار اومدم باهاش تا بدنم یکم قوی بشه .

برای سلامتی نی نی تو راهیم ۱ صلوات میفرستید .🙏

من دوباره حامله شدم باز ۶هفته افتادم لکه بینی که هنوز نی نی قلب نداشت گفتم بازم دارم سقط میکنم خیلی عذاب کشیدم دکتر شیاف داد .۸ هفته رفتم سونو قلبش تشکیل شده بود خداروشکر. لکه بینیم بخاطر پایین بودن جفتم بود. توکلت به خدا باشه انشالله بارداری بعدیت به سلامتی بگذره عزیزم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دوباره حامله شدم باز ۶هفته افتادم لکه بینی که هنوز نی نی قلب نداشت گفتم بازم دارم سقط میکنم خیلی ...

خداازدهنت بشنوه خواهر..خداکنه زودبتونم مادرشم

هرچی خدا به صلاحمون میدونه...  
خداازدهنت بشنوه خواهر..خداکنه زودبتونم مادرشم

توکلت فقط به خدا باشه عزیزم . جز خدا هیچکس نمیتونه کاری کنه .برات دعا میکنم به زودی حس قشنگ مادر شدن رو تجربه کنی و از ناراحتی دلت کم بشه گلم

2728
سلام با اجازه استارتر 🙏 خانوما من فردا میرم آزمایش بتا میشه همگی برای مثبت شدنم دعا کنین اگه ممکن ب ...

انشالله که مثبته عزیزم برات صلوات فرستادم

۱۰هفته بودم دوروزاولش مثل پریودی بودبعدیهوشب انگارشیرآب بازکردن دردوحشتناک کمربه همراه خونریزی شدیدبی وقفه همراه با دفع لخته های سیاه وبزرگ آخرشم کورتاژشدم😔بدترین روزام بودیعنی😭😭😭😭

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2738
۱۰هفته بودم دوروزاولش مثل پریودی بودبعدیهوشب انگارشیرآب بازکردن دردوحشتناک کمربه همراه خونریزی شدیدب ...

شمابعدش باردارشدین؟

چن ماه بعداقدام کردین

شمابعدش باردارشدین؟ چن ماه بعداقدام کردین

سه ماه بعدش اقدام کردم هنوزباردارنشدم ۴ اسفندسال پیش سقط شدنی نیم😭😭😭😭😭😭امروزبه یادش یک عالمه گریه کردم خیلی سخته من سه سال منتظرش بودم ولی نخواست بمونه برام😔😔😔😔😭😭😭😭😭

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
سه ماه بعدش اقدام کردم هنوزباردارنشدم ۴ اسفندسال پیش سقط شدنی نیم😭😭😭😭😭😭امروزبه یادش یک عالمه گ ...

گریه نکن دلم گرف دختر...منم مث تو ..وای خداکنه زودتر باردارشی عزیزدلم ..چیکارمیشه کردحتماصلاح مام اینطوربوده

2706