2737
2734
عنوان

ناهار

298 بازدید | 17 پست

دوستان ما کلا ناهار دیر میخوریم شامم همینجور .

بنظرتون چی درس کنم ک زوددرس بشه وخوش مزه .

.خودتون ناهار چی دارین:؟

من برای شام زرشک پلو .

درضمن اگه میخواین بپرسین چی داری تقریبا همه چی تو خونه ام هس ولی چیزی ب ذهنم نمیرسه

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی 🌸🌸🌸

من برا شام کله گنجشکی دارم زود آماده میشه خوشمزه ام هست

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چی هس 

گوشت چرخکرده رو توش پیاز رنده میکنی ادویه اینا میزنی روز میدی  بعد قل قلی میکنی 

ازونورم گوجه رنده میکنی و با رب تفت میدی پیازم توش خورد میکنی ی خورده اب میریزی میزاری ی مقدار غلیظ شه گوشتارو میندازی توش بعدم سیب زمینی نگینی میکنی میریزی تو همون سس خیلی خوشمزه س 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
من رفتم سالاد الویه درس کنم خخخ ممنون از همگی

🤣🤣🤣

2706