1662
1605

یارن بیا

شبی در حالت مستی گفت عاشق گیسوی کمند است...موهای من از همان روز و همان شب بلند است..اونی که شما بش میگی روشنفکر ..ما بش میگیم بی غیرت... شیطان میدانست چه خواهیم شد و سجده نکرد...کاربری قدیمی ام ایندفه بترکونین قهر میکنم میرم واس همیشه😠اخه من که یه گوشه نشستم نگاتون میکنم چیکارم دارین😢😠😠😠جون هر کی دوس داری لایک نکن عوضش ریپلای کن ریپلای دوس دارم..

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

@لیوان_در_گونی_برنج   بیا

شبی در حالت مستی گفت عاشق گیسوی کمند است...موهای من از همان روز و همان شب بلند است..اونی که شما بش میگی روشنفکر ..ما بش میگیم بی غیرت... شیطان میدانست چه خواهیم شد و سجده نکرد...کاربری قدیمی ام ایندفه بترکونین قهر میکنم میرم واس همیشه😠اخه من که یه گوشه نشستم نگاتون میکنم چیکارم دارین😢😠😠😠جون هر کی دوس داری لایک نکن عوضش ریپلای کن ریپلای دوس دارم..
1522

کدوم تاپیک؟

یکی دوستت داره.. تو هم دوستش داری... تو ی رابطه ای گیر افتادی ک نه توان رفتن داری نه دل کندن. نه توان گفتن حرف دل.. اون دور.. تو هم دور. گاهی مث سگ گربه بهم میپرید.. گاهی هم میشید لیلی و مجنون.. رابطه بلاتکلیفیه... اصن آدم نمیدونه اسم این رابطه رو چی بذاره... هوس.. عشق.. دوست داشتن.. معلق بودن.. سرگرمی.. کدومش واقعا ؟؟!   این رابطه مث ی حبابه..هر ان ممکنه بترکه یا از سمت اون.. یا از سمت توو.. اگه ترکید غمت نباشه... مطمئن باش باز هردو ب سوی هم برمیگردید...( واشر هستم/ خاموش در سایت)مارا دگر حوصله ای نیست ک نیس... 
 من داشتم تایپ میکردم بعد هی ارسالو میزدم خطا میداد کلی فش نثار لپ تابم کردم بوخودا یهو دیدم ...

بچه هارو تگ کن گلم

چی شدس ننه🥴

'چِشم از تو'❤'شعر از من'❤                                                   پلک نزن!!!                                                                           قافیه تنگ می شود....
1668

مگه راجع به چی بود؟

توی بازی زندگی وسط همه مشکلات یاد گرفتم که:😍شیطان همه تلاششو میکنه تا آدمو از خدا خسته کنه و خدا همه تلاشش رو میکنه تا بهتر از اونی که آدم فکر می کنه ولو کمی دیرتر بهش بده😍😍😍😊اونی که این وسط از بازی صبر خسته بشه خدا و ایمانشو به شیطان باخته😣 و اونی که از حکمت خداوند در برابر شیطان دفاع کنه و زیر بار حرف شیطان نره پیش خدا عزیزتره و به جز خواسته ای که شاید بهترش برآورده شده ایمانشم داره و شرمنده ی مهربونترین عالم نیست.😍😍💓💓🌹سعی کن تو برنده این میدان باشی نه مثل کسایی که همه چیزشونو به خاطر صبور نبودنشون باختن.❤ خدا بخیل نیست.خودتو بخاطر درک نکردن حکمت خدا یتیم نکن. آدم از خدا یتیم بشه بد دردیه😔😔😔 لطفا برای باردار شدنم یه صلوات بدین. ممنون میشم.🌹
 مگه راجع به چی بود؟

عکس بازی

بحث سر چی بود؟؟؟!!!!

قلبی که در میان شبهات حل نشده٬مستور شده؛توان ارتباط گرفتن با غیب را ندارد.....لذا؛هرگز موفق به عبادات رشد دهنده ای نخواهد شد.....قبل از اینکه درگیر عبادات طولانی شوید؛ابتدا شکیّات و شبهات خود را رفع کنید شکیّات و شبهات بیماری های اورژانسی اند!درمانشان کنید نه سرکوبشان!نوع «شادی»هر انسان«قیمت»او را مشخص میکند ....اگر داشتن #حسین به عنوان امام٬رهبر و الگو‌ سرمستت میکند قلب قیمتی ات را قدر بدان و شکر کن؛که در کشتی ناخدایی نشسته ای که سریع ترین کشتی نجات است!!!
1645