2410
2553
عنوان

خانمهای زرنگ که کارهای خونه تکونیشون رو کردن بیاین از حستون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 517 بازدید | 44 پست
من تمام کارهام رو کردم  شکلات وپاستیل هم برای پذیرایی عید خریدم حالا تا بعد اجیل بگیرم ومیوه ...

باریکلا دختر زرنگ..منم تقریبا خریدام روانجام دادم..این هفته دیگه تکمیلشون میکنم..هفته آینده میرم سراغ خونه تکونی..هفته آخر عید هم خونه تکونی خونه مامانم رو دارم😓

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تنها کاری ک برا عید کردم فقط پارچه گرفتم دادم برام مانتو بدوزن

هنوز رنگ خونه مونده من ب فکر سبزه ی عیدم

هنوز هیچکاری نکردم همشم بخاطر شوهرمه و راستش منتظر این هم بودم ک ببینم پریود میشم یا باردارم ک الان ۱۳روز ازوقتم گذشته و بی بی چک ها منفی ان کلا

نمیدونم چیکار کنم

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
2720
عزیزم  خوب پس خونت تمیزه فکر کنم چون ماهم یه فامیل داریم وسواسه خونش مثل دسته گله همه سوراخ ...

آره..زیاد کار سنگینی ندارم..هر هفته یه خونه تکونی اساسی انجام میدم من..البته بچه ندارم😀

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤

ما اسباب کشی داریم منم با کمک شوهرم‌تمام پادری ها ملافه و وسیله های اشپز خونه رو حسابی شستیم و تمیز کردیم و بسته بندی کردیم و کارا تقریبا تمومه حس حوبی دارم🙂

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خب وقتی میتونم ،پس چرا تلاش نکنم؟  🍃♥️  
2714

من که با یه دختر ۱۶ ماهه که مثل جوجه دنبالمه و کنجکاو نمیدونم چه کار کنم.امروز یخچال فریزر را میخوام تمیز کنم.اما کف آشپزخونه خیس میشه .اینم که دو دقیقه یه بار یه سر به آشپزخونه میزنه.

خرید هم هییییچی.نه حقوق دادن نه عیدی

خوش به حاتون ما خونمونا توشا داریم تغییر میدیم بنایی داریم چهار روزه خونه مادر شوهرمم شوهرم میگه شب عید به زور شاید بریم  

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
منم کمرم داغون شد 😢😢😢

😭😭😭بچه ها توی خونه تکونی انقدر وسواس نباشید این وضعیت منه بخدا الان چند ماهه درگیرش ام نمیتونم هیچ کاری کنم

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
2706