1662
1605

منکه خیلی حس خوب وسبکی دارم

احساس میکنم یه عالمه کار از رو دوشم برداشته شده

👸👸👸یه خانم.شادوخوشحال.پرانرژی.که تغذیش سالمه وداره ورزش میکنه تااافرداش شادتراز امروزش باشه😉😉😉😉

من تمام کارهام رو کردم 

شکلات وپاستیل هم برای پذیرایی عید خریدم

حالا تا بعد اجیل بگیرم ومیوه

خریدامم انجام دادم

👸👸👸یه خانم.شادوخوشحال.پرانرژی.که تغذیش سالمه وداره ورزش میکنه تااافرداش شادتراز امروزش باشه😉😉😉😉

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1660

من هنوز تموم نکردم دیسک کمر دارم با بدبختی تمیز میکنم یه روز تمیز میکنم روز بعد اش از درد کمر نمیتونم بلند شم وسواس هم دارم کار کارگر به دلم نمیشینه

متاهل 🌺ورود اقایون ممنوع😡😡😡برای سلامتی و خوب شدنم میشه یه صلوات بفرستید ممنون🌺
1668
من حس میکنم اگه الان انجام بدم تا عید تمیز نیستن دیگه..بخاطر وسواسم😁

عزیزم 

خوب پس خونت تمیزه فکر کنم

چون ماهم یه فامیل داریم وسواسه

خونش مثل دسته گله همه سوراخ سومبه هارم تمیز میکنه 

من تمام کارهام رو کردم  شکلات وپاستیل هم برای پذیرایی عید خریدم حالا تا بعد اجیل بگیرم ومیوه ...

باریکلا دختر زرنگ..منم تقریبا خریدام روانجام دادم..این هفته دیگه تکمیلشون میکنم..هفته آینده میرم سراغ خونه تکونی..هفته آخر عید هم خونه تکونی خونه مامانم رو دارم😓

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤

تنها کاری ک برا عید کردم فقط پارچه گرفتم دادم برام مانتو بدوزن

هنوز رنگ خونه مونده من ب فکر سبزه ی عیدم

هنوز هیچکاری نکردم همشم بخاطر شوهرمه و راستش منتظر این هم بودم ک ببینم پریود میشم یا باردارم ک الان ۱۳روز ازوقتم گذشته و بی بی چک ها منفی ان کلا

نمیدونم چیکار کنم

برای فرزند دار شدنم یه صوات میفرستی😔💐
من هنوز تموم نکردم دیسک کمر دارم با بدبختی تمیز میکنم یه روز تمیز میکنم روز بعد اش از درد کمر نمیتون ...

منم کمرم داغون شد

😢😢😢

1645