1711
1707

منکه خیلی حس خوب وسبکی دارم

احساس میکنم یه عالمه کار از رو دوشم برداشته شده

توجه 😡توجه😡از این به بعداگر کسی بهم توهین کنه دیگه جوابش رو نمیدم فقط از پیامش اسکرین میگیرم ودرموردش تاپیک میزنم ونی نی یار رو صدا میکنم.تا خودش رسیدگی کنه.پس اگر ادم عاقلی باشی حدو حدود خودت رو میفهمی😊

من تمام کارهام رو کردم 

شکلات وپاستیل هم برای پذیرایی عید خریدم

حالا تا بعد اجیل بگیرم ومیوه

خریدامم انجام دادم

توجه 😡توجه😡از این به بعداگر کسی بهم توهین کنه دیگه جوابش رو نمیدم فقط از پیامش اسکرین میگیرم ودرموردش تاپیک میزنم ونی نی یار رو صدا میکنم.تا خودش رسیدگی کنه.پس اگر ادم عاقلی باشی حدو حدود خودت رو میفهمی😊

خانم‌ها، پوستتون رو پاکسازی کردید؟

ماسک ذغال فریمن و کلی ماسک پرفروش با تخفیف فقط از سایت پیشگام نگار

داغ دلمو تازه نکن 😭

خخخخخ

پاشواز الان شروع کن

1718

من هنوز تموم نکردم دیسک کمر دارم با بدبختی تمیز میکنم یه روز تمیز میکنم روز بعد اش از درد کمر نمیتونم بلند شم وسواس هم دارم کار کارگر به دلم نمیشینه

متاهل 🌺ورود اقایون ممنوع😡😡😡برای سلامتی و خوب شدنم میشه یه صلوات بفرستید ممنون🌺
1716
من حس میکنم اگه الان انجام بدم تا عید تمیز نیستن دیگه..بخاطر وسواسم😁

عزیزم 

خوب پس خونت تمیزه فکر کنم

چون ماهم یه فامیل داریم وسواسه

خونش مثل دسته گله همه سوراخ سومبه هارم تمیز میکنه 

1717
من تمام کارهام رو کردم  شکلات وپاستیل هم برای پذیرایی عید خریدم حالا تا بعد اجیل بگیرم ومیوه ...

باریکلا دختر زرنگ..منم تقریبا خریدام روانجام دادم..این هفته دیگه تکمیلشون میکنم..هفته آینده میرم سراغ خونه تکونی..هفته آخر عید هم خونه تکونی خونه مامانم رو دارم😓

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤

تنها کاری ک برا عید کردم فقط پارچه گرفتم دادم برام مانتو بدوزن

هنوز رنگ خونه مونده من ب فکر سبزه ی عیدم

هنوز هیچکاری نکردم همشم بخاطر شوهرمه و راستش منتظر این هم بودم ک ببینم پریود میشم یا باردارم ک الان ۱۳روز ازوقتم گذشته و بی بی چک ها منفی ان کلا

نمیدونم چیکار کنم

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
من هنوز تموم نکردم دیسک کمر دارم با بدبختی تمیز میکنم یه روز تمیز میکنم روز بعد اش از درد کمر نمیتون ...

منم کمرم داغون شد

😢😢😢

1695