2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره مال منم باردارم همش میگفت پسر بشه مال منم دختر شد کلا انگار بدش اومد ازم

جدا از اینکه دوست داشت بچم پسر باشه ایننننقدر پسرشو میخواد آدمو دیوونه میکنه،یه روز میاد خونه پدر آدمو درمیاره

البته ویژگی های مثبتم زیاد داره ها ولی این خصلتش اذیت میکنه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

خیلی دلسوز و مهربون 

خیلی خوش اشتها

ی ذره خسیس تو بعضی چیزا

در کل باهاش خوب باشی هزار برابر باهات بهتره باهاش بد باشی هزار برابر باهات بدتره

عاشق عروس تپله😂

ولی کلا نباید ببریش تو جمع غریبه

چون آبروتو میبره

نمیدونه چ حرفی رو باید بزنه چ حرفی رو نباید بزنه

ولی من ک ۳چهار ساله عروسشم باهاش مشکلی ندارم

بعضی وقتا هم اگه حرفی زده ناراحت شدم جوابشو ندادم خودش فهمیده اشتباه کرده معذرت خواسته

کلا آدم بدی نیس

خوشم میاد بچه هاشو وابسته بار نیاورده

ی ماهم بهش زنگ نزنی نمیگه چرا بهم زنگ نمیزنید

مغرور و مستقله

خدا حفظش کنه

خدایا شکرت برای داشتن کارن😍 و بابای کارن😍عاشقتونم😎

من دوسندارم ریختشو دیگه ببینم حتی شنیدن صداشم اذیتم میکنه ببینید با من چه کرده منی ک جونمم براش میدادم اوایل

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم
مادر شوهرم انقد به خودش میرسه بیشعور نمیخاد از عروساش کم بیاره ۶۵ سالشه ارلیش میکنه موهاشو مدل میکنه ...

خب دوست داره خوش تیپ‌بگرده.خود تو، تو‌شصت سالگی نمیخوای اراسته باشی؟خیلی زشته که فحشش میدی

خب دوست داره خوش تیپ‌بگرده.خود تو، تو‌شصت سالگی نمیخوای اراسته باشی؟خیلی زشته که فحشش میدی

هیچ فحشی ب مادر شوهر از رو خوبیاش نیست مطمئنن سیخ داغی کرده دلی اتیش کشیده فحشا نثارمون کرده و کلی بدیای دیگه ک فقط اینجا میشه خودتونو تخلیه کنید وتمام

به نام خدا

دورو بد

خسيس و گدا صفا

دوبهم زن

عاشق اينه همه محتاجش باش عاشق ادماي بيچاره اس حس خوبي بهش ميده

عاشق دختراي هرزه (بخدا جاريمم از خيابون پيدا كردن تهديدشون كرد من نگيري بقيه پسراتو از راه به در ميكنم ميگفت پسرت قول داده منو بگيره)الان خر عروسش شده

و در اخر لعنت به من كه خودمو هم سطح اينا كردم و عروس و جاري اينا شدم🤗 

همين

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

من جز خوبی یادم نمیاد بهش کرده باشم همه میدونن ولی اون جز بدی نکرده بگم عاشقشم خب نیستم دوسش ندارم وازش بابت کاراش دلخور و دوسندارم حتی صداشم ب گوشم برسه  دلیلشم فقط خودشه وفتنه گری هاش 

2706