2726
مادرشوهرمن خیلی پرویه پرو پرو طلب داره از ادم اگه روز مادر اینا براش چیزی نگیری باهات حرف نمیزنه قهر ...

من روز مادر بهش زنگ نزدم تبریکم نگفتم هیچی ام نمیخرم تا پارسال بهش سواری میدم ولی دیگه تمام

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مرده و زندش برام فرق نداره چون ب من هیچی اهمیت نداد اصلا دوستم نداشت بهم بد کرد در حقم خیلی بد کردحقم نبود واقعا

مادرشوهر من قشنگ تابلوعه که تحصیل کرده ی دوران شاهه . سطح شعور اجتماعیش خیلی بالاس . همش از خدمت به جامعه و اینکه مردم باید به اعتقادات هم احترام بذارن و اینا حرف میزنه. روی تمیز و مرتب نگه داشتن پول هم خیلی حساسه

ازاول عقدتااخرعروسی حتی حتی حتی هزارتومنم ب همسرم کمک نکرد و هیییچ گونه چیزی ازجمله طلا لباس کیف و و و برام نخرید بااینکه وضع مالیشون عالیه

باتوجه ب اینکه کمکی نکرد ب چشم توشب عروسیم دیدم15 20تا پاکت کادوهامو بهمون نداد و ب دروغ گفت من چیزی نگرفتم درصورتی ک مامان و خواهرام و خودم دیدم کمش 6 7 تومن ازمون خورد تو اون شرایط مالی سختمون

خسیس پررو یخ

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم
مادر شوهرم انقد به خودش میرسه بیشعور نمیخاد از عروساش کم بیاره ۶۵ سالشه ارلیش میکنه موهاشو مدل میکنه ...

مال من ک خیلی گداست

ازاول عقدتااخرعروسی حتی حتی حتی هزارتومنم ب همسرم کمک نکرد و هیییچ گونه چیزی ازجمله طلا لباس کیف و و ...

خسیسس بوده عین مادر شوهر گدای من

مادرشوهر من قشنگ تابلوعه که تحصیل کرده ی دوران شاهه . سطح شعور اجتماعیش خیلی بالاس . همش از خدمت به ...

خوشبحالت نعمتیه

پسر دوست

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2706