1662
1605
عنوان

مادر شوهرتون رو در یک کلمه توصیف کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1454 بازدید | 141 پست

مرده و زندش برام فرق نداره چون ب من هیچی اهمیت نداد اصلا دوستم نداشت بهم بد کرد در حقم خیلی بد کردحقم نبود واقعا

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

مادرشوهر من قشنگ تابلوعه که تحصیل کرده ی دوران شاهه . سطح شعور اجتماعیش خیلی بالاس . همش از خدمت به جامعه و اینکه مردم باید به اعتقادات هم احترام بذارن و اینا حرف میزنه. روی تمیز و مرتب نگه داشتن پول هم خیلی حساسه

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

ازاول عقدتااخرعروسی حتی حتی حتی هزارتومنم ب همسرم کمک نکرد و هیییچ گونه چیزی ازجمله طلا لباس کیف و و و برام نخرید بااینکه وضع مالیشون عالیه

باتوجه ب اینکه کمکی نکرد ب چشم توشب عروسیم دیدم15 20تا پاکت کادوهامو بهمون نداد و ب دروغ گفت من چیزی نگرفتم درصورتی ک مامان و خواهرام و خودم دیدم کمش 6 7 تومن ازمون خورد تو اون شرایط مالی سختمون

خسیس پررو یخ

به هرچی فکر کنی همون میشه...   
مادر شوهرم انقد به خودش میرسه بیشعور نمیخاد از عروساش کم بیاره ۶۵ سالشه ارلیش میکنه موهاشو مدل میکنه ...

مال من ک خیلی گداست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1522
ازاول عقدتااخرعروسی حتی حتی حتی هزارتومنم ب همسرم کمک نکرد و هیییچ گونه چیزی ازجمله طلا لباس کیف و و ...

خسیسس بوده عین مادر شوهر گدای من

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرشوهر من قشنگ تابلوعه که تحصیل کرده ی دوران شاهه . سطح شعور اجتماعیش خیلی بالاس . همش از خدمت به ...

خوشبحالت نعمتیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

پسر دوست

یه استاد ریاضی داشتیم عااااااشق ریاضی بود،تو هر کلمش میشد عمق عشقش به ریاضی رو لمس کرد،یه روز گفت الکی میگن اگه بری یه رشته ای بالاخره خوشت میاد ازش،به هرچیزی که علاقه داری تا ابد تو قلبت میمونه معنی حرفشو زمانی فهمیدم که دیگه دیر شده بود،من رشته ای رو انتخاب کرده بودم که ازش نفرت داشتم و امیدوار بودم روزی برام هضم بشه که من وارد این رشته شدم و باید تا ۳۰ سال دیگه هم ادامش بدم    حالا ترم هشتم،ذره ای از حسم به این رشته کم نشده،روش غیرت دارم ولی دوستش ندارم،من بالاخره یک روز برای همیشه این شغل شریف رو کنار میذارم و به ندای قلبم گوش میدم
پسر دوست

اره مال منم باردارم همش میگفت پسر بشه مال منم دختر شد کلا انگار بدش اومد ازم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8

وای مادرشوهر من داشت جا میموند . فوضول خوش قلب زبون تلخ   بیا مادرشوهر جان حالا هی اذیت کن   

کاربریمو مسدود کردن ولی خم به ابرو نیاوردم   قوی تر از قبل اومدم به عشق نی نی یار اومدم   
اره مال منم باردارم همش میگفت پسر بشه مال منم دختر شد کلا انگار بدش اومد ازم

جدا از اینکه دوست داشت بچم پسر باشه ایننننقدر پسرشو میخواد آدمو دیوونه میکنه،یه روز میاد خونه پدر آدمو درمیاره

البته ویژگی های مثبتم زیاد داره ها ولی این خصلتش اذیت میکنه

یه استاد ریاضی داشتیم عااااااشق ریاضی بود،تو هر کلمش میشد عمق عشقش به ریاضی رو لمس کرد،یه روز گفت الکی میگن اگه بری یه رشته ای بالاخره خوشت میاد ازش،به هرچیزی که علاقه داری تا ابد تو قلبت میمونه معنی حرفشو زمانی فهمیدم که دیگه دیر شده بود،من رشته ای رو انتخاب کرده بودم که ازش نفرت داشتم و امیدوار بودم روزی برام هضم بشه که من وارد این رشته شدم و باید تا ۳۰ سال دیگه هم ادامش بدم    حالا ترم هشتم،ذره ای از حسم به این رشته کم نشده،روش غیرت دارم ولی دوستش ندارم،من بالاخره یک روز برای همیشه این شغل شریف رو کنار میذارم و به ندای قلبم گوش میدم
مگه‌چیکار کرده باهات

کدومو بگم زیادن بیخیال فقط میتونم بگم یه نفهم تمام عیار 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خیلی دلسوز و مهربون 

خیلی خوش اشتها

ی ذره خسیس تو بعضی چیزا

در کل باهاش خوب باشی هزار برابر باهات بهتره باهاش بد باشی هزار برابر باهات بدتره

عاشق عروس تپله😂

ولی کلا نباید ببریش تو جمع غریبه

چون آبروتو میبره

نمیدونه چ حرفی رو باید بزنه چ حرفی رو نباید بزنه

ولی من ک ۳چهار ساله عروسشم باهاش مشکلی ندارم

بعضی وقتا هم اگه حرفی زده ناراحت شدم جوابشو ندادم خودش فهمیده اشتباه کرده معذرت خواسته

کلا آدم بدی نیس

خوشم میاد بچه هاشو وابسته بار نیاورده

ی ماهم بهش زنگ نزنی نمیگه چرا بهم زنگ نمیزنید

مغرور و مستقله

خدا حفظش کنه

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هرکس ک امید بچه دار شدن داره رو ناامید نکن😍خدایا کنجد کوچولوی منو مواظب باش ک سالم بیاد بغلم😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍

من دوسندارم ریختشو دیگه ببینم حتی شنیدن صداشم اذیتم میکنه ببینید با من چه کرده منی ک جونمم براش میدادم اوایل

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر شوهرم انقد به خودش میرسه بیشعور نمیخاد از عروساش کم بیاره ۶۵ سالشه ارلیش میکنه موهاشو مدل میکنه ...

خب دوست داره خوش تیپ‌بگرده.خود تو، تو‌شصت سالگی نمیخوای اراسته باشی؟خیلی زشته که فحشش میدی

خب دوست داره خوش تیپ‌بگرده.خود تو، تو‌شصت سالگی نمیخوای اراسته باشی؟خیلی زشته که فحشش میدی

هیچ فحشی ب مادر شوهر از رو خوبیاش نیست مطمئنن سیخ داغی کرده دلی اتیش کشیده فحشا نثارمون کرده و کلی بدیای دیگه ک فقط اینجا میشه خودتونو تخلیه کنید وتمام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1645