2737
2739

سلام گلم  خوبی  .. دوباره اقدام‌کن     کاربریتم عوض کن  همینکه بچت پیش خدا راحته   باید اروم باشی  اون واسطه میشه اون دنیا واستون   

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا صبر به دلت عطا کنه خدا جای عزیز رفته تو با همسان سالم و صالحش پرکنه انشالله خوشی مامون دلت بشه و روح پاک  کوچولوی نازت ضامن خوشبختیت بشه دیگه چی میشه گفت رفتنی ها میرن و خاطرات به جا میذارن فقط از خدا میخوام جاش رو با خوشی برات پر کنه 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

خدا بهت صبر بده عزیزم

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹

الهی بگردم خدا بهت صبر بده

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
2738
2706