2726
عنوان

چقدر خودتونو اذیت کردین؟

887 بازدید | 51 پست

تا حالا چقدر نشستین فقط به وجود خودتون همیطوری خودتونو بدون ارایش نگاه کردن حتی همیطوری به دستاتون که از بچگی چطور بزرگ شدن تا حالا به این فکر کردین چ ظلم هایی در حق خودتون کردین و چ خوبی هایی در حق خودتون میتونستین بکنین و نکردین و اینکه چقدر خودتونو دوست دارین چقدر خودتونو دوست دارین تو اغوش بگیرین چقدر خستش کردین خودتونو و چقدر خودتونو بخشیدین چقدر سرزنش کردین ناامیدش کردین اشکشو در اوردین؟؟

اره زیاد

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه،الان ب فکرم انداختی خیلی خودمو اذیت میکنم،یه اشتباه کوچیک ک میکنم کلی به خودم توهین میکنم واقعا هیچکی مهمتر از خودت نیست حواسمون به همس الا خودمون

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

من اصلا به خودم فکر نمیکنم خیلی بدبختم اصلا خودمو‌دوست ندارم

یه انسان افسرده و مریضم که بی خود تو این دنیا هستم

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏
انقدررررر مشغول بودم همیشه که فقط انجام دادم کارامو تا بگذره ... مشعول درس ، مشعول کار ، مشغول زندگ ...

واقعا بعضی اوقات که خودمونو یادمون میره اینقدر درگیر محبت و توجه و عشق علاقه دادن به بقیه هستیم که کمتر فکر میکنیم که خودمون چقدر به خودمون میدیم چقدر این خودمونو دوست داریم یا یکی ی کاری برامون انجام میده چقدر ازش تشکر میکنیم چقدر هوای خودمونو داریم ازش تشکر میکنیم به خاطر قوی بودن میبینیم ی مادری بچشو دعوا میکنه یا سرزنش چقدر بدمون میاد حالا چند بار توی طول روز با خودمون ایطوریم حساسیم 

سعی میکنم بیشتر بقیه رو راصی نگه دارم 

اوایل سعی میکردم خانواده همسرو راصی کنم از خودم والان به خاطرش ناراحتم

در کل از خودم به خاطر محبتها و خوبیهایی که واسه خانوادم و خودم انجام دادم راصی ام و احساس آرامش دارم 

طراحی تابلوهای نقاشی اتاق کودک 
2706