2737
2734

خیلی درمونده ام.کاش هیچ دختری توی فشار نباشه بخاطر مجردیش و نیاز هاش.اسماتونو بگین اگر قابل دونستین شما هم برام دعا کنید

فرزانه ام 🤗🤗🤗🤗🤗

😭به آسمان زل زده بود و سیگارش را دود می کرد گفتم: دنبال کدوم ستاره ای؟گفت: انگار چشمم ضعیف شده، قبلا همین جا بود این جا، همین بالای سرم کامش را عمیق تر گرفت ماه ها بود ستاره در آسمانش نبود به رویش نیاوردم آسمان بی ستاره را خودش هم ميدانست عیب از چشمانش نیست، دلش را جا گذاشته بود..😣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبا صبا صبا 

فدات برم الهی

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
2728
2738

اخه من قصد ازدواج ندارم...میشه برای مبینا ب نیت این بخونی ک مامانش مخالفت نکنه  ؟ ازدواج نیست

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...

فاطمه،قبول باشه💙

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2706