2726
عنوان

کچل شدم بخدا😢😢😢😢

796 بازدید | 31 پست

توروخدایه راهی پیش پام بزارید همه راهی رورفتم وهمه دارووشامپویی.ریزش شدید داره موهام

آیاکیست تخمدان هم میتونه دلیل برریزش باشه؟؟؟

بله میتونه

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آره

کیست داری؟؟

منم کچل شدم تاپیکامو بخون😔😔😔😔

تورو خدا راهی پیدا کردی ب منم بگو

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم

میگن یه ویروسی اومد ریزش مو شدید میگیری امروز یکی تاپیکشو زد نمیدونم راست ودروغشو ..خدا کنه دروغ باشه..الان چند نفر تاپیک زدن برای ریزش مو شک کردم 😥

فقط خودت به دادِ مستاجرا برس 🤲💔
میگن یه ویروسی اومد ریزش مو شدید میگیری امروز یکی تاپیکشو زد نمیدونم راست ودروغشو 

وااای توضیح میدی چی بود؟ چی گفت؟ درمان داره؟

جدیده؟؟

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم

صد درصد .عزیزم ببین کاری که میگم بکن عالیییی ۴ مغز بادوم فندوق پسته و کردم از هر کروم ۸ تا ناشتا بخوراگه ۸ گردو زیاد ۳ تا بخور بقیشو بادوم بخور ۵تا بزار رو بادوم  یه ساعت بعد یه لیوان شیر .قند کم بخور نوشابه نخور صدر بگیر قاطی تخم مرغ بعد بزار یه ساعت باشه من خودم موهام دیگه گریه میکردممم با اینا ۱ ماه ریزشم تموم شده داره موهام تقویت میشه برا کیست تخمدان قند سمه .دوران بارداری هر روز صبح ۴ مغز میخوردم موهام چند برابر شده بود ولی چون سز بودم کم خونی گرفتم موهام ریزش شدید گرفت االان دوباره دارم میخورم و قرص اهن استفاده میکنم .

برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستین .😘
2706