2737
2739
عنوان

بچه ها شمام شنیدید؟

606 بازدید | 19 پست

یه صدایی مثل رعد و برق ولی خیلی شدید تر اومد مثه ترکیدن یه نارنجک یا شلیک گلوله ولی زمینو لرزوند از خواب پریدیم شوهرم پاشد نگاه کرد هیچی نبود شما چیزی شنیدید؟ استان قزوینم من

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁

😐😐😐😐😐😐

😭به آسمان زل زده بود و سیگارش را دود می کرد گفتم: دنبال کدوم ستاره ای؟گفت: انگار چشمم ضعیف شده، قبلا همین جا بود این جا، همین بالای سرم کامش را عمیق تر گرفت ماه ها بود ستاره در آسمانش نبود به رویش نیاوردم آسمان بی ستاره را خودش هم ميدانست عیب از چشمانش نیست، دلش را جا گذاشته بود..😣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید هواپیما افتاده خدایی نکرده

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
2728
2738
کجای قزوینید؟ راستی فردا برفی شهرتون

مهرگان آقا یه صدای انفجار اومد ما ترکیدیم از ترس فک کن هنوز 40دقه اینا بود خوابیده بودیم

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁
ترقه بوده😐

یه ماه مونده به چهارشنبه سوری پیشواز رفتن 

😭به آسمان زل زده بود و سیگارش را دود می کرد گفتم: دنبال کدوم ستاره ای؟گفت: انگار چشمم ضعیف شده، قبلا همین جا بود این جا، همین بالای سرم کامش را عمیق تر گرفت ماه ها بود ستاره در آسمانش نبود به رویش نیاوردم آسمان بی ستاره را خودش هم ميدانست عیب از چشمانش نیست، دلش را جا گذاشته بود..😣
شاید خدای نکرده خونه ای بر اثر نشتی گاز منفجر شده ..چند وقت پیش اطراف ما یه خونه منفجر شد واقعا صدای ...

نمیدونم بخدا یعنی لرزیداااا صداشم عین شلیک گلوله بود ولی اندازه رعدو برق کش دار بود

2706