1662
1605

ما با خانواده. عموم چندساله قهریم

ولی داداشم و دختر عموم. سه ساله ک. باهم در ارتباط بودن و ما بیخبر بودیم

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هر جای جهان باشی،،،برات از دور میمیرم...                            تیکر برگشتن آقامون از سفره...

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

امشب زن عموم زنگ زده ب. مامانم گفته دخترم پسرتو میخواد درساش افت کرده غذا. نمیخوره لاغر شده دیگه باید. قهرو کنار بذاریم اینا باهم ازدواج کنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هر جای جهان باشی،،،برات از دور میمیرم...                            تیکر برگشتن آقامون از سفره...
1660

سبحان الله

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊                                                                                                                                                                   خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               
1668

اینا چه ادمایی هستن

خودشون بریدن و دوختن

اصن نپرسیدن ببینم مامان بابام راضین یا ن

یهو گفته باید. باهم ازدواج کنن

اصن اعصابمون خوووورد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ای جان 😍

منم یه روز از یکی خواستگاری کردم ولی شوهرم نشد😅

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …تیکرم واقعی شد😍😍

داداشم یه مدت رفت روسیه درس خوند

بعدش میگفت من زن لااااغر و بلند میخوام ک. استخون مچ دستش و ترقوه اش مشخص باشه

ماهم میگفتیم دختر روسی دیدی وسوسه شدی

حالا نگو. اقا منظورش دختر عموم بوده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1645