2726
عنوان

دورهمی سینگلا بیایین

80 بازدید | 15 پست

خب خب بیا حرف بزنیم اینهمه تاپیک ازدواج دیدیم

شما دلتون میخواد؟

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نوچ دلم نمیخواد

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 
2728
سینگل نیستم ولی دلم سینگلی میخواد ازدواج خر است اه خسته شدم ازین همه مسئولیت مجردی فقط بخور بخواب ...

خخخ چشم 

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️

اره ولی شوهر مناسب گیر نمیاد. البته برا من که الان زوده. همیشه دلم میخواست از ۱۵ سالگی عاشق یه نفر میشدم یواشکی همو دوست میداشتیم. ۲۰-۲۱ سالگی هم با همون ادم ازدواج میکردم. مثل قدیما که یواشکی عاشق هم میشدن😁

منت نکش از غیر ؛ پَر و بال خودت باش🍃
همین اولش بگماا😅 این تاپیکه اگه پسرا هم بیان حرف بزنن با دخترا نی نی یار میترکونه 😊  چن روز ...

خخخخ

2706