2726
عنوان

فردا نوبت ریداکتمه😰

211 بازدید | 43 پست

سلام خانوما.من با ای وی اف 3قولو باردارشدم.الان هفته 12هستم جنینام هنوز روح ندارن.قراره فردا ریداکت کنم یکی از قل هامو.ریداکت یعنی حذف یکی از قل ها.کشش ندارم وخیلی خطرداره برای خودم و دوتای دیگه خطر زایمان زودرس و سقط همه هست با3تا..ریداکت ازنظر قانونی وشرعی مشکلی نداره ودلیل پزشکی داره.چندتا از دکترام و مرکزم گفتن باید انجام بدی.منم اولش دودل بودم ولی مجبورم بین بدو بدتر بدو انتخاب کنم.3سال منتظر بچه بودم وسختی کشیدم میترسم ریسک کنم و3تا باهم بیفته.براهمین فردا یکیشو ریداکت میکنن برام..خیلی ناراحتم ازین موضوع وسخت ترین تصمیم زندگیم بود.اما چاره ای ندارم.امروز خیلی گریه کردم الانم روحیم خرابه.با ریداکت ممکنه 5درصد دوتای دیگه ام اسیب ببینه خیلی کم پیش میاد.هم عذاب وجدان حذف یکیو دارم هم ترس دوتای دیگه رو.تروخدا بهم نگین اینکارو نکن روحیم داغون ترمیشه مجبورم .امیدوارم هیچوقت هیچکس جای من نباشه.فقط ازتون یه خواهش دارم تروخدا برام دعاکنین.فکرکنین منم مثل خواهرتونم.تروخدا دعاکنین خدابهم قوت بده با این ناراحتی کناربیام و منو ببخشه خداخودش میدونه چه قد داغونم ومجبورم. دعاکنین دوتای دیگه سالم بمونن.خواهش میکنم از ته قلبتون برام دعاکنین! خیلی محتاج دعام منم برای همتون دعامیکنم.دارم میمیرم از ناراحتی لطفا برام دعاکنین

چی بگم عزیزم... من بودم اینکارو نمیکردم حتما بدنت کشش داشته که تا ۱۲ هفته از پسش براومده

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

واست صلوات فرستادم❤

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چی بگم عزیزم... من بودم اینکارو نمیکردم حتما بدنت کشش داشته که تا ۱۲ هفته از پسش براومده

نه عزیزم به الان نیست.یکی از جفت هامم مارژیناله لب به لب دهانه رحمم.ازاولم لکه بینی داشتم

۱۴ صلوات برات فرستادم 

باوجدان راحت و خیال آسوده برو 

امیدت بخدا 

یالا الان فقط اهنگ بزار و ریلکس کن 

امشب خودت رو بزن ب بی خیالی و فقط شاد باش 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

خب چرا سه قلو؟

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

عزیزم میدونم واقعا سخته.خدا خودش کمکت کنه انشاا... خودت و بچه هات صحیح و سالم باشید.

من تو مرکز ناباروری یه خانومو دیدم 3 قلو رو تو 6 ماه از دست داده بود خیلی پشیمون بود که ریداکت نکرده بود.

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

عزیزم نفس عمیق بکش و امیدت بخدا باشه.خدایی که این اسمون به این بزرگی رو بدون ستون نگه داشته نگهداشتن فرشته های تو براش غیرممکن نیست.تمام توکلت بخدا باشه.هیچ قدرتی بالاتر از اون نیست.استرس رو از خودت دور کن و قران بخون.سوره مریم.مطمئنم ارومت میکنه.خدا خییییلی بیشتر از اون ک ما میدونیم بزرگ و مهربونه.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2706