2737
2734

ما دیشب با یه تعمیراتی موبایل مشورت کردیم. فقط هواوی و شیائومی رو توصیه کرد

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برادرشوهرم آ 50 خرید.راضیه.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
2728

بعضیا دستشون ب گوشت نمیرسه میگن بوش میاد وگرنه من مشکلی تو a50ندیدم

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 

تو رنج قیمت اینا گوشی های خیلی بهتری میتونی بگیری

تنها مزیت این دوتا صفحه هاشونه که بخاطر فناوری super amoled واقعا با کیفیته

بی ادب منم. بی تربیته منم مردم فهمیدید؟ من. آدم بده منم                  شما همه خوبید... :)
2738

عجیبه شیامو ک اصلا قطعاتش نیس ایران 

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 

درس گفتن

ولی شیائومی الان نمیصرفه

بخاطر کرونا شرکت شیائومی فروشش رو متوقف کرده و الان قیمت گوشی هاش حیلی رفته بالا

پیشنهاد میدم هواوی یا آنر یا نوکیا بگیرید

بی ادب منم. بی تربیته منم مردم فهمیدید؟ من. آدم بده منم                  شما همه خوبید... :)
عجیبه شیامو ک اصلا قطعاتش نیس ایران 

به ما گفت هست. گفت من تعمیر شیائومی زیاد ندارم اما سامسونگ زیاد دارم

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭
درس گفتن ولی شیائومی الان نمیصرفه بخاطر کرونا شرکت شیائومی فروشش رو متوقف کرده و الان قیمت گوشی ها ...

انر بهتره یا هواوی؟؟

کاربر قدیمیم کاربریم پریده  (تایپ،ترجمه،مقاله،پروپوزال،حل سوال و کللی کارای تخصصی و عمومی دیگه   خود را به ما بسپارید)
2706