2726

بچها میخام تاپیکم پاک کنم چجوری باید یکی کمکم کنه 😢

👈از این ادما دورم کن بدو خوب نداره خستم اونا که دسته مردونه دادن فهمیدیم چقد پستن 😢از این ادما دورم کن نمیخام هیچکیو اصلا تا وقتی که کارشون گیره همشون دورمون هستن 😔این روزا تشنه ی یکم مردونگی ام اما که حیف نیست لااقل تو بام بمون نزار بشن چشمای من خیس😢♥♥♥♥♥♥👉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دستتو رو عنوان تاپیکت نگه دار بعد گزینه کپی کردن لینکو بزن بفرس واسه تاپیک حذف تامیک

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤
2728
دستتو رو عنوان تاپیکت نگه دار بعد گزینه کپی کردن لینکو بزن بفرس واسه تاپیک حذف تامیک

ممنون عزیزم 

👈از این ادما دورم کن بدو خوب نداره خستم اونا که دسته مردونه دادن فهمیدیم چقد پستن 😢از این ادما دورم کن نمیخام هیچکیو اصلا تا وقتی که کارشون گیره همشون دورمون هستن 😔این روزا تشنه ی یکم مردونگی ام اما که حیف نیست لااقل تو بام بمون نزار بشن چشمای من خیس😢♥♥♥♥♥♥👉

الان که بسته اس تاپیک حذف

فردا آدرس صفحه ی تاپیکتوُ کپی کم بذار تو تاپیک حذف

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

دستتو بزار روی عنوان همین تاپیکت نگه دار

بعد یه صفحه باز میشه کپی لینک پیوندروانتخاب کن.

بعد بیااینجایی که مینویسی.دستتونگه دار

الصاق یاجایگذاری روانتخاب کن

تمام

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
دستتو بزار روی عنوان همین تاپیکت نگه دار بعد یه صفحه باز میشه کپی لینک پیوندروانتخاب کن. بعد بیاای ...

ممنون مرسی از راهنمایی خوبتون 

الان که بسته اس تاپیک حذف فردا آدرس صفحه ی تاپیکتوُ کپی کم بذار تو تاپیک حذف

یعنی چی بستس ؟

یعنی چی بستس ؟

همیشه باز نیست که. 

از شنبه تا چهارشنبه 10:30 تا 12، 13 تا 16:30 بازه. 

تو ساعات دیگه قفله نمی تونی لینک بذاری. 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
همیشه باز نیست که.  از شنبه تا چهارشنبه 10:30 تا 12، 13 تا 16:30 بازه.  تو ساعات دیگه قف ...

مرسی گلم