2737
2734

کسی انجام داده برا جای جوش؟ تو دوران شیر دهی مشکلی نداره؟ فردا وقت گرفتیم ولی هنوز دو دلم😪

میترسم نتیجه نده 

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برای جای جوش پلکسرنمیکنن نمیدونم چطوربهت نگفتن برومیکرونیدلینگ یامیکرودرم انجام بده

والا منم گفتم بهشون اما گفتن انجام میدنو برا خیلیا انجام دادن، رفتم نتو دیدم تو آپارات فیلمشم گذاشتن که برا جای جوش انجام میدن

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
2728
والاه من کارمه انجام ندادم ب اجای جوش اگه نمونه دیدی که خوبه عزیزم 

سلام عزیزم، ببخشید یه سوال داشتم ممنون میشم جوابمو بدی،

من پلاسما زدم بیست روز پیش، دماغمو خط لبخندم همچنان قرمزه، زخماش رفته ولی قرمزه، عادیه؟ 

از اون خانومه که انجام داد پرسیدم اما میخوام شمام راهنماییم کنی، چی باید بزنم قرمزش بره؟ لطفا راهنماییم کن

عزیزم فعلافقط زینک بزن میره به هیچ وجه پاکسازی نکنی یا لیف توصورتت نکشی

بهم گفته ترمیم کننده و زد لک و آبرسان میزنم، زینک رو از روز دهم قطع کردم، فقط زینک بزنم یعنی؟ چرا قرمزیش نمیره؟

2738
ترمیم کننده هم خوبه نمیدونم باچه دستگاهی برات زده

کلافه شدم دیگه😫