2737
2734

سلام خانوما، غسل نفاس چطوره؟؟؟ من الان 10 روزه زایمان کردم حموم که کردم غسل 10 روزه نفاس به جا آوردم ولی نمیدونم درسته یا نه؟؟؟ هم روز اول هم الان، اصلا" تا کی نباید نماز بخونم؟؟؟؟ الانم یکمی خون میبینم اما نمیدونم ماله بخیه هامه یا رحم؟؟؟چیکارکنم؟؟؟ توضیح بدین برام،ممنون میشم. 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

ده روز اول غسل نفاس بعد از اون غسل استحاضه

با توجه به خونی که میبینید باید وضو بگیرید و غسل کنید و نماز بخونید از مرجع تقلیدتون بپرسید یا سرچ کنید احکام استحاضه متوجه میشید

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بخیه خونریزی نداره

مال رحم هستش

شما بعد از ده روز باید غسل نفاس کنی

بعد از ده روز برای نمازهات غسل استحاضه کنی و نمازتو بخونی

راجع به غسل استحاضه و انواع استحاضه سرچ کن تو گوگل نظر مرجعت رو بپرس

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
2728

۱۰ روز کامل غسل نفاس

بعد از اون اگه استحاضه قلیله باشه واسه نمتز و اینا غسل نمیخواد فقط وقتی که پاک شدی کاملا واسه اولین نماز غسل استحاضه میکنی

اگه استحاضه کثیره یا متوسط باشه نیاز به غسل داره هر روز طبق احکامش

خونریزی بعد زایمان معمولا تا ۴۰ روز هست 

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
2738

همیشه عادت مشخصی داشتید در حیض یا نه؟دوره هاتون چند روزه بوده؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

عزیزم قبل ازنمازباپنبه وارسی کن اگه مقدارخون فقط روی پنبه بوداستحاضه قلیله وفقط برای نمازوضووطهارت داره واگربین دونمازپاک بودی بین دونمازتطیر ووضونمی خواد درضمن نمازها درایتم استحاضه بایدسریع باشه مستحبات لازم نیست

اگربعدازوارسی باپنبه خون ازطرف دیگرپنبه خارج شوداین نوع استحاضه کثیره است وباید برای هرنمازغسل ووضو وتطهیرانجام بدی البته اگه اب برات ضررداشته باشه می تونی تیمم بدل ازغسل انجام بدی 

خواهرهزیزم این موارد بنابه دانسته هام باتوجه به مرجع تقلیدخودم بودشمابه مرجعتون مراجعه کنی التماس دعا

همیشه عادت مشخصی داشتید در حیض یا نه؟دوره هاتون چند روزه بوده؟

دوره هام 7 روزه بود، الان 15 روزه زاییدم دلم درد میکنه یعنی پریود شدم خونم هست حالا نمیدونم چیه

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
دوره هام 7 روزه بود، الان 15 روزه زاییدم دلم درد میکنه یعنی پریود شدم خونم هست حالا نمیدونم چیه

هفت روز اول پس از زایمان رو نفاس رو بگیرید.ده روز بعد رو استحاضه.

اگر بعد از این ده روز باز هم خونریزی و لکه بینی داشتید سوال بپرسید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706