2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
شما که استفاده کردی تاثیری داره ؟ چقدافزایش قدمیده؟

بستگی به سن فرد داره..متاسفانه من وقتی این قرص رو خریداری کردم نمیدونستم برای افزایش قد هست و شنیده بودم خطرناکه ولی بعدا که اون قرصا رو گم و گور کردم دیدم عه نه بابا اشتباه کردم😐🤦🏻‍♀️حالا هر کار میکردم دیگه از اون قرصا پیدا نمیکردم آخه شهرستان ما خیلی کوچیکه...ایرانیشو خریدم که باز اعتماد نداشتم..بازم بگم این قرص هورمون رشد رو تحریک میکنه نمیشه تایین کرد دقیقا چقد افزایش میده و ممکنه هم افزایش نداشته باشه..بستگی به اون فردی داره که مصرف میکنه...پسر شما چند سالشه؟

بستگی به سن فرد داره..متاسفانه من وقتی این قرص رو خریداری کردم نمیدونستم برای افزایش قد هست و شنیده ...

پسرم ۱۴ سالشه منم گرفتم ولی خب میترسم بهش بدم بخوره میترسم عوارض داشته باشه قدش ۱۶۲ هست 

پسرم ۱۴ سالشه منم گرفتم ولی خب میترسم بهش بدم بخوره میترسم عوارض داشته باشه قدش ۱۶۲ هست 

عه همسن خودمه خب...نه عوارض نداره شبا بعد از شام ینی همون وقت قبل از خواب یه دونه بده بهش و درضمن هنگام ورزش نخوره که اثرش میره..تو گوگل هم میتونین سرچ کنین

من خوردم کم تاثیر داشت دوسال  پیش دو بسته خوردم هر بسته ۱۰۰ تومن بود اون موقع الان چنده?

من ۳۰ تاییش روگرفتم ۱۰۰ تومن ۱۰۰ تاییش بود ۲۰۰ تومن

شماهم ازهمین نوعش که عکسش رو گذاشتم  استفاده کردید؟

2706