2733
2734
عنوان

دلم گرفته بیاین 😔

291 بازدید | 24 پست

خیلی دلم‌گرفته 😔باردارمو تنها البته مامانم نزدیکه بهم ولی از وقتی باردار شدم هی مریض میشه اولای بارداریم رفتم یه ۱۰ روزی موندم پیشش ولی دیگه حالم خوب شدو اومدم خونه خودم از اون موقع بگم شاید ۲ ۳ بار سر زده بهم... خیلی تنهام امروز فقط بغض دارم احساس میکنم مامانم اونجور که باید بهم نمیرسه 😔خجالت میکشم پیش شوهرمو خانوادش...حتی دیروز گفت من که واسه عید نمیتونم بیام کمکت کنم البته بعد عید میخوایم بریم از این خونه زیادم کار ندارم ولی توقع این حرفو نداشتم من دست تنهام اخه مگه یه مرد چقد میتونه کمک کنه تو کارای خونه  .. امروز اصلا حالم خوب نیست 😔😔😢😢 کاش خواهر داشتم اونجوری دیگه تنها نبودم..

فقط دوست دارم زود شیر پسرم به دنیا بیاد...

بیخیال بابا

من ای یو ای کردم تنهام و دوست ندارم کسی هم برام زحمت بکشه

از بارداریت لذت ببر

مهم اینه بارداری

چرا خجالت؟؟وظیفه ی مادرت نیست عزیزم زندگی اینه دیگه تا کی باید پشتمون به مامانامون گرم باشه

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیخیال بابا من ای یو ای کردم تنهام و دوست ندارم کسی هم برام زحمت بکشه از بارداریت لذت ببر مهم این ...

اخه تک دخترم خیر سرم شانس منه بدخت مامانم همش مریض میشه این عیده کوفتیم که افتاده وسط بدترشم کرده همه چی قاطی شده به هم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایی که یه فرشته رو درونت گذاشت تا تو رو مادر خطاب کنه قدرت و توانایی و صبرش هم میده 😍

اینو از طرف خودم میگم که خیلی بی تجربه و بی دست و پا و کم حوصله بودم و تنهایی حتی مهمونداری م میکردم سزارینی هم بودم 

2728

عزیزم حساس شدی ، کاش بدونیم نباید از هیچ کسی توقع داشته باشیم ، منم باردارم ، بارداری دوممه ، از اول تمام تلاشم رو همینه که همه کارام رو خودم بکنم و از کسی توقع نداشته باشم ، تهوع شدید دارم ، با ماسک برای شوهر و پسرم غذا درست میکنم 😊، خدا به خودمون سلامتی و قدرت بده  ، الهی آمین

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
خدایی که یه فرشته رو درونت گذاشت تا تو رو مادر خطاب کنه قدرت و توانایی و صبرش هم میده 😍 اینو از طر ...

فقط میگم این روزا بگذره پسرمو بغل بگیرم منت هیچ کسه دیگه ایرو نمیکشم  شوهرمم کارش آزاده نزدیکای عید کاراش بیشترم میشه اخه من دست تنها چجوری کارای خونرو کنم 😔😔

اخه تک دخترم خیر سرم شانس منه بدخت مامانم همش مریض میشه این عیده کوفتیم که افتاده وسط بدترشم کرده هم ...

عزیزممم بیخیال تموم این چیزا

یکم به چیزای مثبت فکر کن از فکرو خیالای منفی دوری کن

با همسرت خوش باش

مگه کار خونه چقدر از اعصابت مهمتره که بخاطرش انقدخودتو ناراحت میکنی؟بنظرم از هیچکی انتظار خوبی نداشته باش هرچنددرکت میکنم ولی کم کم قوی میشی باور کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم حساس شدی ، کاش بدونیم نباید از هیچ کسی توقع داشته باشیم ، منم باردارم ، بارداری دوممه ، از اول ...

درست میگی اخه هی مادر شوهرم به شوهرم میگه مامانش نمیخواد بیاد کمک کنه؟غذا نمیفرسته؟ به خدا همین حرفا ادمو اذیت میکنه...مامانمم که بیخیال عالم 

2738
عزیزممم بیخیال تموم این چیزا یکم به چیزای مثبت فکر کن از فکرو خیالای منفی دوری کن با همسرت خوش باش ...

باورت میشه از عید متنفر شدم؟اصلن ذوق هیچیو ندارم فقط میگم بیادو بره تموم شه...فکرو خیال نمیکنم ولی بعضی روزا کارای مامانم میاد جلو چشمم بغض خفم میکنه..فقط منتظرم ببینم زنداداشم باردار بشه چیکار میخواد کنه..که مطمنم از مادرش بیشتر بهش میرسه 

فقط میگم این روزا بگذره پسرمو بغل بگیرم منت هیچ کسه دیگه ایرو نمیکشم  شوهرمم کارش آزاده نزدیکای ...

منم شوهرم ازاده روز عیدهم سرکار بود 😊 باور کن تنهایی حالش بیشتره خیلی خیلی اذیت شدی پرستار ساعتی بگیر کاراتو میکنه ارزونم هست 

حال تو رو داشتم منم الان دوسال گذشته و پسرم کنارم دراز کشیده از بارداریت لذت ببر بیاد دیگه نمیزاره استراحت کنی ها😺

درست میگی اخه هی مادر شوهرم به شوهرم میگه مامانش نمیخواد بیاد کمک کنه؟غذا نمیفرسته؟ به خدا همین حرفا ...

وقتی اینجور گفتن بگو سرحال و سالمم نیازی ندارم به کسی مادرررر جون کاری م داشتم به شما میگم شماهم مثل مادرمی 😸بعد تا لبخند زد کلی سفارش بده 

باورت میشه از عید متنفر شدم؟اصلن ذوق هیچیو ندارم فقط میگم بیادو بره تموم شه...فکرو خیال نمیکنم ولی ب ...

نه دیگه به اون چیزایی که عذابت میده فکر نکن

بنظرم فقط بخواب

من انقدر عاشق خوابم که فک میکنم همه با خواب به ارامش میرسن 😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم شوهرم ازاده روز عیدهم سرکار بود 😊 باور کن تنهایی حالش بیشتره خیلی خیلی اذیت شدی پرستار ساعتی بگ ...

اره میگذره این روزا و تموم میشه ولی من مادر پدر مهربونی ندارم ... 

وقتی اینجور گفتن بگو سرحال و سالمم نیازی ندارم به کسی مادرررر جون کاری م داشتم به شما میگم شماهم مثل ...

😂😂😂 وااای اینجوری بگم تا عمر دارم منت میزارن رو سرم غیر مستقیم البته 😆😆

نه دیگه به اون چیزایی که عذابت میده فکر نکن بنظرم فقط بخواب من انقدر عاشق خوابم که فک میکنم همه با ...

اخه چقد بخوابم 😅😅 انقد دیگه به پهلو خوابیدم دیگه از خوابم بدم اومده 😂

2706