2726
عنوان

ظاهرا داره معجزه میشه🤷‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1147 بازدید | 52 پست
الهی عزیزم دیگه حتما قسمت نبوده چقد طول کشید تا سقط بشه  اگ خارج رحمیه خیلی مواظب باش لوله هات ...

فک کنم توی تخمدانمه.. فعلاکه بعدآمپول علایم خاصی ندارم...فقط شونه درد و بیحالیه. بایدببینم دکترم چی میگه

[QUOTE=125026209]فک کنم توی تخمدانمه.. فعلاکه بعدآمپول علایم خاصی ندارم...فقط شونه درد و بیحالیه. بایدببینم دکترم چی میگه 

☹️☹️☹️☹️☹️☹️😭

12 بهمن ❤️اولین بی بی چک مثبت ❤️ ۱۰ اسفند ❤️شنیدن زیبا ترین صدای دنیا💞قلبش ❤️ ۹ فروردین ❤️اولین دیدار من و پسرم ❤️۹ اردیبهشت ❤️آنومالی و اینکه نی نی ام صحیح و سلامته❤️💞۲۸ اردیبهشت ❤️اولین تکون فندق مامان❤️💞اسمتم من و بابایی انتخاب کردیم بزاریم 🥰سامیار🥰فرشته کوچولوم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همین نذر رو کردم گفته بودن قلب پسرم تشکیل نشده اگ تا هفته ی دیگ تشکیل نشه ((خدا نکرده واس کسی نب ...

خدا حفظش کنه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728
احتمالا بارداري و سقط نميشه  مال منو ازمايش نشون نميداد و سونو هم همينطور ولي بعد س ماه گفتن خ ...

وای خدا😍😍 خوشبحالت کاش منم از این معجزه ها قسمتم شه

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

انشالله مشکلی پیش نیاد و سالم و سلامت بیاد بغلت

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
خارج رحمیه. ظاهرا باید عمل بشم

الهی بگردم ...بیا از خودت خبر بده 

دعا میکنم برات بسلامتی برگردی 

به زودی هم بچه ی سالم و خوشگل بیاری عزیزم

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2706