2737
2739

جمعه

روز ولنتاین . خوردم کرد . قلبمو ریز ریز کرد . تنو بدن مامان بابامو لرزوند . گفت طلاق . الکی الکی😑

کل عصر جمعه رو سه چهار ساعت مثل چی عذابم داد با حرفاش . انقدر گریه کردم چشمام باز نمیشد!

بهم گفت به مامان بابات بگو تمومه . الکی بهم گفت که منم به بابات گفتم دیگه نمیخوامت تمومه

وقتی اومدن رفت بیرون از خونه گفت میام الان منم اروم اروم گفتم به مامان بابام که میخوایم جداا بشیم،

مامان بابای منم شدید مخالف بودن که اخه مشکلتون چیه ولی واقعا جوابی نداشتم اخه مشکلمون چیزی نبود!!!

بعد شوهرم اومده خوشحالو شاد میگه ما مشکلی نداریم نمیدونم این چشه😑

هنوز بغض دارم دیشب تو بغلش حس غریبی داشتم

انگار تو بغل یه غریبه بودم . بغضم ترکید ، اخه چرا باید اینطوری کنه!!؟😑😑😑

بازیم میده انگار😑

خیلی دوسش داشتم ولی اون....

حس میکنم دارم با یه غریبه زندگی میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مریضه 

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
2738

یه تلنگر لازم داره اون از عشق و حس تو دتره سئ استفاده میکنه شده پا بزار رو قلبت یه درس درست و حسابی بهش بده البته بفکر جدایی نباش فقط بفهمه عشق هم قابل تموم شدنه

عشق مثل گل هردو طرف باید بهش برسن پرورشش بدن وگرنه از بین میره

2706