2410
2553
عنوان

دارم دق میکنم دل داداشمو شکستم💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 252161 بازدید | 1107 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

زنش ی شب موند خونه من و من خودم نبودم تا اینکه صب شد و اوردش خونه خواهرم اونم محلش نداد اونام ناراحت شدن باز زنش رف خونه مادرش و داداشم 3 روز خونه دوستش مونده بود از خجالت و اینکه ما نگیم چی شده و جواب پس بده

با خدا باش پادشاهـــــــــــــــی کن..........
2714
زنش ی شب موند خونه من و من خودم نبودم تا اینکه صب شد و اوردش خونه خواهرم اونم محلش نداد اونام ناراحت ...

خواهرت محل نداده دادشت چراخجالت کشیده

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
تا اینجا الان شوهرت چیکارس ک اظهار نظر کرده😕😕

شوهرم این وسط خیلی دنبال کارای دادشم بود داشت حرص میخورد ک چرا داره باز رابطه رو شروع میکنه قرار بود ماه دیگه برن دادگاه حتی مشاوره هاشونم رفته بوذن

با خدا باش پادشاهـــــــــــــــی کن..........
خواهرت محل نداده دادشت چراخجالت کشیده

شاید به این خاطر که بقیه ازش بپرسن مگه نمیحوای طلاق بدی آوردنت چی بوده پس

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
زنش ی شب موند خونه من و من خودم نبودم تا اینکه صب شد و اوردش خونه خواهرم اونم محلش نداد اونام ناراحت ...

جای اینکه خوشحال بشید که شاید از طلاق پشیمون شدن ناراحت میشید و آتیش بیار معرکه میشید من که هیچوقت چنین خانواده هایی رو درک نمیکنم

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
شوهرم این وسط خیلی دنبال کارای دادشم بود داشت حرص میخورد ک چرا داره باز رابطه رو شروع میکنه قرار بود ...

یعنی هرکی رفت دادگاه باید جدا بشه خوشاید دقه نود بهم برگشتن

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2706