1662
1605
عنوان

دارم دق میکنم دل داداشمو شکستم💔💔💔

249451 بازدید | 1106 پست

بچه ها دارم روانی میشم داستان از این قراره ک داداش من ب دلایلی قرار بود زنشو طلاق بده البته این تصمیمو خودش گرفته بود ما هیچ نقشی نداشتیم 3 ماه اینور اونور بود تا تکلیفش تا روز دادگاه مشخص شه تا اینکه چن روز پیش اومد از من کلید خونه رو گرفت و زنشو اورد خونه من منم رفتم خونه خواهرم کفتیم مگه قرار نبود طلاقش بدی گف معلوم نیس ذخالت نکنین من هیچی نگفتم ب شوهرم گفتم فعلا ک طلاق نگرفتن 

شوهرم گف یعنی چی چون طلاق نگرفتن باید ورش داره بیارتش اینجا باید تکلیفش معلوم شه اینجوری نمیشه 

با خدا باش پادشاهـــــــــــــــی کن..........

سپس

۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍♥️♥️♥️♥️♥️امضای قبل زایمانمه😍 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊

خب

وقتی دستت تو دست عشقته و آروم یه فشار کوچیک به دستت میده…بی تفاوت از این فشار رد نشیا... داره باهات حرف میزنه ..ـمیگه دوستت داره... میگه هواتو داره!میگه حواست به من باشه!میگه حواسش بهت هس!میگه تنها نیستیا!!!❤این یعنی نهایت آرامش❤

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677

خو

شیشه ماشینو داد پایین!گفت ببین هوا رو!ببین چه بارونی میاد اینا بخاطر حضور توئه ها!دلبر میبینی قطره ها رو... مثل خنده های تو که گوشه لبت جا خوش میکنن نشستن رو شیشه بخار گرفته!خوب نگاه کن حس میکنی چقد حالم خوبه؟دستشو گرفتم...خندید!گفت هنوزم بارون که میاد ساکت میشی زبونت بند میاد!با تمام وجود هوای بارونیو تو ریه هام دادمو گفتم من از این همه خوشبختی که کنار تو دارم زبونم بند اومده وگرنه این قطره ها و صدای بارون بهونس!صورتشو سمتم اوردو گفت میشه هر وقت بارون اومد همین حرفو بزنی بهم؟دستشو محکم تر گرفتم و سکوت کردم...                                                                                                                                                                         دنیای مجازی حق الناس های زیاااادی به گردن آدم های این دوره میندازه ، کمی تو اظهار نظر ها صبور باشیم ، حالا چیزی ام نگیم طوری نمیشه...                                                        
دقیقا کجا دلشو شکستی منکه نفهمیدم😳

امون بده  ادامه داره😁

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
8

زنش ی شب موند خونه من و من خودم نبودم تا اینکه صب شد و اوردش خونه خواهرم اونم محلش نداد اونام ناراحت شدن باز زنش رف خونه مادرش و داداشم 3 روز خونه دوستش مونده بود از خجالت و اینکه ما نگیم چی شده و جواب پس بده

با خدا باش پادشاهـــــــــــــــی کن..........
1645