2703
2553
عنوان

از استادم خوشم اومده...

| مشاهده متن کامل بحث + 1015 بازدید | 34 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بنظرت استادا دانشگاه از فی لتر دخترادوست واشنا رد میشه میاد دانشجوی کلاسشو بگیره ازاین اتفاقا توفیلما فقط اتفاق میوفته من اگه برگردم به عقب هیچ وقت دوران دانشجویی ازدواج نمیکنم خیلی سختی کشیدم از بعد عروسی !

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
2714
بنظرت استادا دانشگاه از فی لتر دخترادوست واشنا رد میشه میاد دانشجوی کلاسشو بگیره ازاین اتفاقا توفیلم ...

نه عزیزم من بااستادم ازدواج کردم 

فیلترای فامیل ودوست واشناروکلا رد کرده بود

دانشگاه تهران بودم 

ولی زیاد شنیدم دخترا از استاداشون خوششون میاد.. نمی دونم چرا

به دو دلیل اولا تو این شغل استاد دانشگاهیی کمتری زنی میتونه ادامه یعنی میتونه مدرکشو بگیره ولی با این حال هستنااا که وقت دور برندارین که مردین نصف استادای من زن و مسن و معلوم بودن  اون چندتایی که باهاش داشتیم در حد چند جلسه و خیلی شاخ نبودن .. 

و دوم اینکه دخترا از ادم با شخصیت  و اونایی که دانش فرهنگی داشته باشن و لارج هم  باشن کلا خوششون میاد

میخواد استاد دانشگاه باشه میخواد گارسون یه رستوران باشه یا حتی .... 

اوکی شدی یا بیشتر بگم🌞😊😊😊 

نه عزیزم من بااستادم ازدواج کردم  فیلترای فامیل ودوست واشناروکلا رد کرده بود دانشگاه تهران بو ...

والا نمیشه امید واهی داد .استارترگویا خیلی احساساتیه  چون توی دوستام دیدم با این خلقیات گفتم زیاد دل نبنده اخه تو تاپیکای دیگه اش دیدم  سوالات این چنینی ...بازم خودش بهتر میدونه دوست داشتن با دوجلسه کلاس فک نکنم به وجود بیاد حالا چه همکلاسی چه استاد شاگردی🙄

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
والا نمیشه امید واهی داد .استارترگویا خیلی احساساتیه  چون توی دوستام دیدم با این خلقیات گفتم زی ...

کلا من موافق این نیستم دختربی دلیل بره توکف آقایی وبخوادنخ بده 

اصلاتوکلاس یه خانوم نبایدباشه این کارها

کلا من موافق این نیستم دختربی دلیل بره توکف آقایی وبخوادنخ بده  اصلاتوکلاس یه خانوم نبایدباشه ...

ازدواج شما چطور بود علاقه از اول دوطرفه بود  ترم چند بودید  روابطتون چطکر بود با استاد (شوهرتون)ازاینا بودید که سوال میپرسید و توسالن با استاد میرفت یا روابط محدود در حد کلاس بود !؟اگه خواستید جواب بدید

2706