2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به سن ازدواجش کاری ندارم 

کلا اصلا ب من ربطی نداره ولی ذهنم درگیر این میشه که خیلی خیلی خیلی خیلی خیییییلی زوده برای یه دختر که تو سن ۱۹ سالگی باردار بشه اصلا کی دیگه وقت میکنه ب خودش برسه؟؟درس بخونه ،با دوستاش بگذرونه وقتشو،باشگاه بره یا...

خودش هنوز تایم خاصیو با همسرش نبود 

۲ تایی بگردن خوشگذرونی کنن مسافرت برن 

نمیدونم...نطر من اینه 

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2456
میگم یکم زوده براش حداقل ۲۰ ب بالا بنظر من خوبه ... احساس میکنم خیلی زود بزرگ شده ی جورایی نوجو ...

۱۹ فکر کنم جوون حساب بشه نه نوجوون

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
2714

به سلامتی باشه، هر کی شرایط خاص خودشو داره نمیشه الکی نظر داد

امیدوارم با توکل بر خدا و همراهی تاپیک بامداد خمار عزیز به هدفم برسم. میدونم که میتونم.                         گروه آبی وزن اولیه: ۷۷/۹۰۰ وزن فعلی۶۷/۲۰۰  هدف: ۶۰  قد:۱۶۰
هیچی نمیگم

اولین چیزی که به ذهنتون میاد نه اینکه چی میگید

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

چيزي نميشه گفت راستش

مجبوري تبريك بگي

اما واقعيت اينه كه ١٩ سن بچه دار شدن نيست

يه سري كارا رو تو اين سن ميشه انجام داد اما بعدا نميشه

ولي بچه رو هميشه ميشه آورد

اين نظر منه 

2706