1676
1605

لطفا حقیقت رو بگید

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

هیچی میگم مبارک باشه

نمیدونم چرا تو نی نی سایت علاقه دارن پروفایل آدمو کپی کنن،نکن خواهر من  ،بخدا دزدی حساب میشه،   پروفایل هرکس مال خودشه چون با اون شناخته میشه   گفتند که او عاشق گیسوی کمند است ، موهای من از عصر همان روز بلند است  

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

میگم مبارکه زیره سایه پدرومادر بزرگ بشه مگه چیه خیلی بچس یعنی ؟؟

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی نی نیم صلوات بفرسین لطفا مرسی🙏🙏
1677
1665
میگم یکم زوده براش حداقل ۲۰ ب بالا بنظر من خوبه ... احساس میکنم خیلی زود بزرگ شده ی جورایی نوجو ...

😔😔

خودم ب شخصه اعتقاد دارم هر کسی ک بتونه منو تحمل کنه آدم معمولی نیست.....😁

به سن ازدواجش کاری ندارم 

کلا اصلا ب من ربطی نداره ولی ذهنم درگیر این میشه که خیلی خیلی خیلی خیلی خیییییلی زوده برای یه دختر که تو سن ۱۹ سالگی باردار بشه اصلا کی دیگه وقت میکنه ب خودش برسه؟؟درس بخونه ،با دوستاش بگذرونه وقتشو،باشگاه بره یا...

خودش هنوز تایم خاصیو با همسرش نبود 

۲ تایی بگردن خوشگذرونی کنن مسافرت برن 

نمیدونم...نطر من اینه 

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما  یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                                ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
1645