2733
2734

من که دختر ندارم!!ولی اگه دختر دار بشم  قبل از 18 سالگیم سعی میکنم دور نگهش دارم بعد اونم بهش توصیه میکنم شدیدا مواظب قلب روح پاکش باشه که دست ادم نامرد نداده باشه وبهداشت جنسی رو به شدت رعایت کنه که به جسمشم صدمه نزنه با طرف آشنا بشمو دورا دور مراقب دخترم باشم 

میدونم حالا یه عده میان مسخره که شور روشنفکری رو در آوردین ولی نمیتونم فکرشو بکنم که بیفتم رو سر یه دختر بالغ کتک بزنمو  موهاشو بکشم بهش بگم جن. ده! شرمنده  نظراتتونو بگید 

من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوس تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین مودب نبوده ام شورش رادرآوردم ام !     زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها موهایش رنگ گذاشته !! دختر بد کمر باریک ..دختر بد زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود  حرف منو قبول نداری مجبور نیستی رپلای کنی توام نظرتو بده 

دیگه اینایی. که آخرش گفتی وحشی گریه همه چی به تربیت من نه تنها دختر بفمم پسرامم رابطه داشتن خدایی نکرده ناراحت میشم

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوب مشخصه مادر خوبی هستی با کتک و پنهانکاری چیزی درست نمیشه اساس تربیته و. پذیرش بچه با هر اشتباهی و راهنمایش که بیشتر خطا نکنه

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2738

بخش نگو ج ن ده ولی راه بهش یاد نده خواهشاً چه دختر چه پسر باید بدنشونو برای محرمشون که شوهر یا زنش باشن،بده نه هر کس و ناکس

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

منم منعش نمیکنم اما جوری تربیتش میکنم خودش خوب و بد تشخیص بده

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2706