2726

بچه ها سلام

من و شوهرم تو‌یه شهری زندگی میکنیم که هیچ کدوم از خونواده هامون اونجا نیستن و چون من اینجا کسی رو‌نمیشناسم و سرکار نمیرم به همین خاطر مجبوریم با دوستای همسرم خانماشون رفت و امد کنیم، این دوستمون خانمش عادتای خاصی داره فقط منم منم میکنه، مثلا میره حتی از یه مغازه یه چیزی بخره میگه منو میشناسه به زور فلان چیز و میده ببرم خب شغلش اینه، و فقط درحال تعریف کردن از خودشه، اون خانه داره، من قبلا شاغل بودم ولی از وقتی اومدم این شهر فقط میرم نظام مهندسی نظارت میکنم ولی اصلا منم منم نمیکنم، جدیدا وقتی میشینیم اصلا حرف نمیزنه باهام فقط با مردا، منم همین کار و میکنم ولی نمیتونم به شدت خودش اینجوری کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم من واقعا نمیفهمم چه اصراری به معاشرت با دیگران هست؟‌ من ۱۴ساله توی یه خیابونم و همسایه های کناریم رو هم نمیشناسم. آخه کسی که حس بدی بهت میده ارتباط باهاش چه مزیتی داره؟ اون هم شما که تحصیلکرده و فنی هستید و میتونید سرگرمی های خوبی برای خودتون فراهم کنید.

گوشیو میگیره دستش گوشی بازی، من نمیتونم وقتی مهمون دارم اینجوری باشم، کمکم کنین مثل خودش پررو باشم

خوشابحالت ک اینقدر هرچی میخوای برات فراهمه و پول توی دست و پاته و راحت خرج میکنی و سر چیزای الکی همه اش دعوا میکنی با شوهرت اگر جای من بودی چه میکردی؟!حیف ک بعضیا قدر زندگیشون رو نمیدونن....حیف واقعا

گوشیو میگیره دستش گوشی بازی، من نمیتونم وقتی مهمون دارم اینجوری باشم، کمکم کنین مثل خودش پررو باشم

اینا رو از روی تایپیکهات ک خوندم گفتم....من اگه شوهرم ماهی ۸۰۰به من میداد میپرستیدمش.....ای خدا ک نعمت رو به گیا میدی ک قدر نمیدونن.....من آرزوم شده برم فقط موهامو یه رنگی ک دوس دارم بکنم.....دیگه بماند بقیه آرزوهام

اینا رو از روی تایپیکهات ک خوندم گفتم....من اگه شوهرم ماهی ۸۰۰به من میداد میپرستیدمش.....ای خدا ک نع ...

حق با شماست، من زیادی حساس بودم و‌سر چیزای بیخودی دعوا راه مینداختم،ولی مدتیه که سعی میکنم ملایم باشم و قدر زندگیمو بدونم

2706