2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم شوهرم خیلی خوشکل تر از خودمه از اونایی که هرکی مارو میبینه میگه حیف پسره😂😂😂😂😂😂😂😂

دقیقا مثل ما

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
2456
جدی  اون زیادی خوشگله یا تو زیادی زشت؟  خخخخ

ن من خوشکلم ولی اون دیگه زیادی خوشکله

یه چیزی بگم شوهر خوشکل خوب نیس😑

باید خیلی مواظبش باشی

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.
شوھرم قشنگہ متاسفانہ😒😒😒😒 بااون مژہ ھاش  اما از من قشنگ ترنیست ھا من قشنگ ترم  ...

من دوس داشتم خوشگل باشه ولی منم فک‌میکنم همه تو‌کفشن واقعا هم زنا زیاد میرن مخشو بزنن میاد تعریف میکنه

2714

اخلاق و منش خوب مهمه 

بايد سعي كنيم تو اين موارد خوب باشيم 

هممون خوشگلايي رو ديديم كه به دل هيچكس نميشينن پس مهم نيست كي خوشگلتره مهم اينه كي خوش اخلاق تره كي مهربون تره كه مردم دار تره و ....

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
من دوس داشتم خوشگل باشه ولی منم فک‌میکنم همه تو‌کفشن واقعا هم زنا زیاد میرن مخشو بزنن میاد تعریف میک ...

😐😐 واای چجوری تحمل میکنی من یکی بہ شوھرم نگاہ کنہ میرم دعوا حالا مخشو بزنن؟ 

بخاطر ھمینم بھم نمیگہ چیزی پیش بیاد😐

بستگی داره خوشگلی رو تو چی ببینی

یکی رو میشناسم مرده سفید و سرخه با چشم های طوسی و آبی.... خانمش سبزه و چشم و ابرو مشکی عه... 

ولی اصن غمیشون نیس هیچکدوم.... با هم خوشن... 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
شوھرم قشنگہ متاسفانہ😒😒😒😒 بااون مژہ ھاش  اما از من قشنگ ترنیست ھا من قشنگ ترم  ...

خوبه زشت باشه خودت نتونی نگاش کنی؟

حتماااااااا بخونید💕💕💜💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2706