2733
2734

جفت من خلفی باید زودتر حسش کنم

یه حسایی دارم ولی نمیدونم درسته یا نه

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۱۶ هفته

وای چ خوب😍 کاش منم زودتر حسش کنم

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
2738
من ۱۲ هفته و ۳ روزم فعلا زوده

ب سلامت میگذره ایشالا

هفته ۱۹ و ۲۰...

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  

عزیزم میتونم مشکلمو بهت بگم 😔 من عاشق شوهرم بودم ولی چهارتا خواهرشوهر داشتم ک مدام بهم بدبینش میکردن نمیزاشتن باهم خوب باشیم فقط،اختلاف انداختن شوهرم با اینکا خودش خونه داشت نمیزاشتن جدا بشیم خیلیییی دوسش داشتم😭😭😭😭😭😭تا اینکه بعد اخرین بار ک کتکم زد پارگی عضلانی گرفتم فک کردم دندم شکسته رفتم مهرمو گذاشتم اجرا ک از،اونجا جدا شیم ولی وکیل گرفت برادرش واسش و منو انداختن از خونه بیرون خواهراش بهم تهمت زدن ک با یکی پسره دوسته خودم دیدم سوار ماشینش شده الان یکسال و نیم یکی دوبار حرف زدیم همش تو راه دادگاهیم گارها بدجور گره خورده کار فقط کار خداست .اونم دوستم داره میدونم ولی نمیزارن میترسوننش😭😭😭😭😭😭 تورو به امام زمان قسم شرایطم جوریه ک هردعایی میتونم بکنم جز چله ک مراقبه میخواد بخدا ختم قران کردم سی هزار استغفار ختم گرکهی دعای توسل کسا هرچی 😭😭😭😭😭 دلم شکسته هست هرچییییی بخوای برات انجام میدم خیلییییی دعات میکنم امیدم ب این چله هست خودم نمیتونم انجامش بدم برام انجامش بده برا پنج نفر از کسایی ک تو اسمشونو بگی قران ختم میکنم برات ۱۲۴ هزار به نیت هرچی ک میخوای صلوات میفرستم تورو خدا قبول کن بخدا پول ندارم 😭😭😭😭شوهرم نمیزاره برم کار کنم از،طریق دادگاه مانع میشه برام چله بگیر ک برگردم سرخونه زندگیم و از،اونا حدا شیم شوهر منم ب شدت خسیس بود ولی من عاشقش بودم ما خیلی خوب بودیم خواهرشوهرام مدام چرش میکردن و نسبت ب من مشکوکش میکردن دستم ب دامنت هشت ساله عاشقشم شش ساله ازدواج کردیم نمیتونم دل بکنم شب و روزم گریه شده هرچییییییییییی بگی واست میکنم بخدا قول میدم پول دستم بیاد پول نائب شدنتم میدم😭😭😭😭 قبول کن قبول کن قبول کن😭😭😭

@مرپری    

همونم ک تاپیک زدم  چون مشکل روانی دارم با مادرم کنار نمیام و نمیتونم گناه نکنم

عزیزم بخدا هرچی بخوای به نیت هرچی ک بخوای برات میخونم 😔دستمو ب سمتت باز کردم 

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
عزیزم میتونم مشکلمو بهت بگم 😔 من عاشق شوهرم بودم ولی چهارتا خواهرشوهر داشتم ک مدام بهم بدبینش میکرد ...

باشه آیدی تلگرام بده باهات حرف دارم

2706