2733
2734
عنوان

سلولیت پوست

326 بازدید | 15 پست

چیکار کنم تا سلولیت پشت ران رفع بشه خیلی بد دیده میشه وزنم زیاد نیست نمیدونم چرا بد شکل شده

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره سلولیت خدایی خیلی رو اعصااااااابه....با ورزش مدااااوم کمتر میشه

چند هفته اس باشگاه میرم اصلا تاثیری نداره پوست من قبلا خیلی قشنگ بود دوساله که این سلولیت ایجاد شده فقطم پشت ران هستش

من برنامه ورزشی از گوگل پلی دانلود کردم با اونا ورزش میکنم برای لاغری سلولیت پام داره از بین میره

اسم برنامه چیه؟واقعا رو سلولیت تاثیر داره؟

2738
میشه بیشتر توضیح بدی ممنون میشم

توی باشگاه خانمه میگفت دکتر بهم گفته روزی نیم الی یه ساعت ورزش کن هفته ای دو سه بارم اون قسمتی که سلولیت داره رو اسکراب کن

اسکراب های آماده هستن تو بازار بخوای بخری

ولی سفیدآب از هر اسکرابی بهتره

بدون اشک ،گریستن را آموختیم
بعني سفيد اب پودر كنيم ؟ چجوري 

خودم پوستم دون دون شده بود مث مرغ ب مامانم گفتم اونم گفت خب با کیسه و سفیدآب بدنتو بشور سه چهار نوبت اینکارو کردم واقعا پوستم صاف شد 

سفیدآب رو بمال ب کیسه و بکش بدنت لایه برداری میکنه بعد یه مدت متوجه میشی چقد پوستت تغیر کرده

بدون اشک ،گریستن را آموختیم
توی باشگاه خانمه میگفت دکتر بهم گفته روزی نیم الی یه ساعت ورزش کن هفته ای دو سه بارم اون قسمتی که سل ...

ممنون عزیزم خیلی لطف کردی

ایناست گلم اونی که برای ران پا هست انجام بده اون برنامه female fitness هم ورزش برای ران پا داره اما ...

ممنون عزیزدلم

2706