2737
2734

من انقد دلموشکونده انقد ازش دلخورم که اصلا زبونم نمیچرخه بهش تبریک بگم...دست خودم نیس سرزنش نکنین😔😔

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من کلا مادر صداش نمیزنم که دیگه روز مادر بهش تبریک بگم 

اره منم..مگه اون روز دختربه دخترش چیزی میخره به من تبریک میگه..

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
بردارشوهرم برا مادر نامزدش رفته کادو گرفته ولی ب مامان خودش یه تبریک خشک و خالی گفته 😂😂

😅😅😅ساقولسون

2706