2737
2734

سلام من شوهرم دیوونس روانیه سادیسم داره 

اوج لذتش وقتیه که بقیه زجر میکشن چه روحی چه جسمی!!

منم روانی کرده انقدر میگه میگه تا دیوونم کنه اشکم دربیاد بعدش اروم میگیره شاد میشه!! مشاوره و اینام نمیاد کلا!!

شرایط طلاق ندارم متأسفانه!! ولی میخوام تلاش خودمو بکنم!!

از بین این کارا بگید کدوم درامدش بهتره برای یه خانم!!

اگه میتونید دلیلم بیارید!!

میدونم هرکدومو شروع کنم حداقل یکسال دیگه نتیجه میبینم!! ولی بازم پشتم گرم میشه! 

تعداد رای : 40
نظرسنجی
یادگیری ارایشگری و زدن سالن
40
100%
یادگیری زبان و کار ترجمه
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ترجمه که الان کلی نرم افزار اومده واسش ولی فرزند هنر باش نه فرزند پدر فرزند هنر زنده کند نام پدر را 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
من ارایشگری تو یک ماه نتیجه گرفتم الانم سرکارم

جدی؟؟ چقدر طول کشید از شروع کلاسات تا زمانی که سالن زدی؟؟

واقعا یکماهه خیلی عالیه من فکر کردم چند ماه باید بمونم تا شناخته بشم مشتری بیاد و چند ماه اول اجاره سالنو باید از خودم بدم

بنظر من یادگیری زبان بهتره هزینش همون یادگیری اولشه بعد میتونین خصوصی تدریس کنین .البته اگ شرایط مالیتون خوب باشه و میتونین سالن بزنین و وسایل ارایشگاه جور کنین ک اینم خوبه 

2738
جدی؟؟ چقدر طول کشید از شروع کلاسات تا زمانی که سالن زدی؟؟ واقعا یکماهه خیلی عالیه من فکر کردم چند م ...

عزیزم من تو یه شاخه شروع کردم یک ماه تو خونه خودم تمرین کردم بعدم اومدم سرکار 

من شینیون کارم 

یک ماهه نمیشه ک همه چی یاد گرفت و سالن زد ک 

همون کاربلدهاشم تا یک سال خاکخوری دارن

میدونستی اگه لبخند بزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟؟🤔🤔🤔                         شوخی کردم فقط می خواستم لبخند بزنی😊😉😜
مامانم یکم کمکم میکنه یکمم طلا دارم میفروشم

فقط ارایشگری یعنی الان طرف به نون شبش محتاجه ولی از قرو فرش نمیزنه همیشه مشتری داری.

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
2706