2726

دیشب آخرشب یه تبریک خشک وخالی روز زن گفت وگفت ببخشید دیگه کادو و اینا نخریدم.منم گفتم اشکال نداره ولی انتظار داشتم یه کادو هرچقدرکوچیک برام گرفته بودی.اونم کلی عذرخواهی کرد و خوابیدیم.امروز صبح که ازخواب بیدار شدیم رفت توپارکینگ وازتوی ماشین این کادو هارو آورد وسورپرایزم کرد.واقعا شرمنده شدم...اصلافک نمیکردم چیزی خریده باشه آخه همیشه توی هرمناسبتی بهم پول میداد ومیگفت من نمیدونم سلیقه خانما رو خودت هرچی دوست داری بگیر.باخریداش واقعا غافلگیر شدم.الان عکس میذارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مبارکت باشه عزیزم😍🥰

۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن🥰وقتی رفتم سنوگرافی دکتر گفت دختره نمیدونستم چیکارکنم،یکم خجالت کشیدم از خوشحال بودنم اما از خوشحالی از گوشه چشمم اشک اومد،نمیدونستم به بابایی چه جوری بگم که ما هانا خانوم داریم🌺

کو کو 🙄👀👀

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

دستش درد نکنه.بزار ببینیم.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
2706